Lütfen bekleyiniz..

Adana - Kastamonu Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Kastamonu Seferleri

Batı Karadeniz Bölgesi’ndeki eşsiz konumuyla harika bir doğaya sahne olan Adana Kastamonu; mağaraları, kanyonları, plajları, yaylaları, ören yerleri ve yemyeşil parkları ile görenlerde iz bırakıyor. Ev sahipliği yaptığı Ilgaz Kayak Merkezi sayesinde kış turizmi için de bir cazibe merkezi haline gelen Adana Kastamonu’nun tabii güzelliklerini birebir deneyimlemek ve gizemine şahit olmak için hemen bir Adana Kastamonu otobüs bileti alabilirsiniz.

Ucuz Adana Kastamonu Otobüs Bileti
Karabük, Zonguldak, Ankara ve Samsun gibi yakın illerden ucuz otobüs bileti opsiyonlarını değerlendirerek ekonomik fiyatlara ulaşabileceğiniz Adana Kastamonu’ya, ucuzagit.com sayesinde Adana, İzmir, Konya ve Bursa gibi uzun mesafede yer alan şehirlerden de uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Yılın her zamanı, Adana Kastamonu’ya sefer düzenleyen otobüs firmalarının en uygun otobüs bileti seçeneklerini listeleyen ve karşılaştırma yapmanıza olanak tanıyan ucuzagit.com ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Adana Kastamonu Otobüs Bileti Fiyatları
Ulusoy, Metro, İstanbul Seyahat ve Has Turizm dahil olmak üzere birkaç firmanın daha sefer düzenlediği Adana Kastamonu otobüs bileti fiyatları bakımından farklılık gösteriyor. Tercih edeceğiniz firma, seyahat tarihleri ve saatleri fiyat belirlemede etkili oluyor. Bulunduğunuz şehirden Adana Kastamonu’ya otobüs bileti fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, seyahat tarihlerinizi ucuzagit.com’a girerek, tek tıkla sonuçlara ulaşabilir ve en uygun fiyatlı otobüs biletini görebilirsiniz.

Adana Kastamonu’da Ulaşım
Adana Kastamonu Otogarı’ndan kalkan belediye otobüsleri, minibüsler ve taksiler şehir merkezine ulaşmanızı sağlıyor. Kuzeykent bölgesinde bulunan şehir merkezinden ise diğer güzergahlara dolmuşlar vasıtasıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, bazı Adana Kastamonu otobüs firmaları tarafından sunulan ücretsiz servis hizmeti sayesinde de gideceğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.

Adana Kastamonu Gezilecek Yerler
Türkiye’in ilk Kent Tarihi Müzesi’nin kurulduğu yer olmasıyla öne çıkan Adana Kastamonu, hem antik çağ döneminden hem de Türk – İslam döneminden sayısız esere ev sahipliği yapıyor. 12. yüzyılda, 110 metre yüksekliğindeki bir tepeye inşa edilen ve görkemini dün gibi koruyan Adana Kastamonu Kalesi, bir Bizans mimari örneği olmasıyla Adana Kastamonu gezilecek yerler arasında ilk sırada konumlanıyor. Hemen şehir merkezinde görebileceğiniz Evkaya Mezarları ve şifalı suyuyla nam salan Şeyh Şaban-ı Veli Hazretleri Külliyesi, kentin kalbinin attığı noktada ziyaretçilerini ağırlıyor.

Adana Kastamonu Yaylaları, Ilgaz Dağı Milli Parkı, Küre Dağları Milli Parkı, Horma Kanyonu, Çatak Kanyonu ve Adana Kastamonu plajları ise özellikle bahar aylarında cıvıl cıvıl bir atmosfere bürünmeleriyle rahatlatıcı bir etki yaratıyor. Şehrin doğal ve tarihi güzellikleri ile en kısa sürede buluşmak için, ucuzagit.com ayrıcalığı ile uygun fiyatlara online otobüs bileti alabilir, Adana Kastamonu seyahatine çıkabilirsiniz.

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık