Lütfen bekleyiniz..

Adana - Niğde Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Niğde Seferleri

Doğal güzelliklerin ve tarihi değerlerin buluşma noktası olan Adana Niğde, İç Anadolu Bölgesi’nin gezmeye değer şehirleri arasında bulunuyor. Kiliselerden camilere, ören yerlerinden kaplıcalara kadar geniş bir gezi alanı sunan Adana Niğde otobüs bileti alarak kara yolundan kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz kentler arasında yer alıyor. Yakın zamanda Adana Niğde gezisi yapmayı düşünüyorsanız, en avantajlı otobüs biletleri için ucuzagit.com’u ziyaret edebilir ve onlarca firmanın bilet seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

Ucuz Adana Niğde Otobüs Bileti
Adana Niğde’ye en ucuz otobüs bileti ile varmak isteyenleri tek bir platforma buluşturan ucuzagit.com, Adana Niğde’ye sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunmasıyla işinizi kolaylaştırıyor. Belirlediğiniz seyahat tarihlerinde Adana Niğde’ye sefer düzenleyen farklı firmalara ait en uygun otobüs bileti opsiyonları arasından dilediğinizi seçebilir, ister tek yön ister gidiş – dönüş otobüs bileti alabilirsiniz.

Adana Niğde Otobüs Bileti Fiyatları
Adana Niğde’ye hangi otobüs firması ile gideceğiniz, seyahat tarihleriniz ve bulunduğunuz konumun Adana Niğde’ye uzaklığı gibi unsurlar otobüs bileti fiyatları üzerinde etkili oluyor. Adana Niğde’ye yolcu taşıyan Metro, Topçam ve Ali Osman Ulusoy gibi popüler firmaların da içinde bulunduğu otobüs şirketlerinin sunduğu fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Nevşehir, Kayseri, Mersin ve Adana gibi Adana Niğde’ye yakın konumlanan yerlerin yanı sıra; İstanbul ve Şanlıurfa gibi uzak şehirlerden de ucuz otobüs bileti alabilmek, ucuzagit.com sayesinde mümkün oluyor.

Adana Niğde’de Ulaşım
Adana Niğde Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular minibüsleri ve halk otobüslerini tercih ediyor. Ayrıca hemen otogar içerisinde yer alan taksiler de, sizi dilediğiniz güzergaha götürüyor. Bunun yanı sıra, bazı Adana Niğde otobüs firmaları ücretsiz servis olanakları da sunuyor. Dilediğiniz ulaşım aracını seçerek, Şahinali Mahallesi’nde yer alan otogardan Adana Niğde ilçelerine ve popüler noktalara varabilirsiniz.

Adana Niğde Gezilecek Yerler
Hem tarihi hem de pitoresk bir şehir olan Adana Niğde, kaplıcaları ile şifa arayanlara derman oluyor. Kemerhisar İçmesi, Çiftehan Kaplıcaları ve Kocapınar Çamuru sağlık turizmi yapanların ilk durağı oluyor. Şehrin tabiatını deneyimlemek isteyenler ise Çinili Gölü, Cımbar Vadisi, Narlıgöl ve Aladağlar Milli Parkı gibi noktaları ziyaret ediyor. Köklü bir tarihi kucaklayan şehirde, pek çok arkeolojik kalıntının sergilendiği Adana Niğde Müzesi, Adana Niğde gezilecek yerler arasında büyük bir önem taşıyor. Şeref Ali, Gündoğdu, Hüdavend Hatun ve Sarı Saltuk türbelerinin yanı sıra; Helena Kilisesi ve Sungurbey Camii gibi dini yapılar da ikonik mimarileri ile görülmeyi hak ediyor. Gezmekten büyük bir keyif alacağınız Adana Niğde’ye keyifli bir yolculuk yapmak için, ucuzagit.com’dan otobüs bileti alabilir ve yola koyulabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık