Lütfen bekleyiniz..

Adana - Samsun Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Samsun Seferleri

Atatürk’ün Şehri” unvanıyla hafızalara kazınan Adana Samsun, Orta Karadeniz bölgesinin en kalabalık şehri olma özelliği taşıyor. Arkeolojik alanların ve müzelerin önem kattığı bu liman şehri, Karadeniz’in en uzun kıyı şeritlerinden birine sahip olması ve deniz turizmine uygun plajları ile de çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlıyor. Kentin doğal güzelliklerini ve daha fazlasını keşfetmek istiyorsanız, ucuzagit.com üzerinden Adana Samsun otobüs bileti opsiyonlarına göz atabilir ve tatilinizi planlamaya başlayabilirsiniz.

Ucuz Adana Samsun Otobüs Bileti
Karadeniz’i, İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerine bağlayan Adana Samsun, doğuya ya da batıya doğru yapılan yolculuklara değer katması ile ulaşımın merkezinde yer alıyor. Bu durum şehri bir geçiş noktası yapsa da, Cenevizlilerin 15. yüzyılda burada duraklamasına neden olacak kadar güzel olan Adana Samsun, eminiz ki sizi de cezbedecektir. ucuzagit.com üzerinden bulabileceğiniz ucuz otobüs bileti seçeneklerini değerlendirerek, siz de Adana Samsun’u her yönüyle keşfe çıkabilirsiniz.

Adana Samsun Otobüs Bileti Fiyatları
Tokat, Amasya, Ordu, Sinop ve Çorum illerine komşu olan Adana Samsun’a, Türkiye’nin birçok yerinden ulaşım sağlanıyor. Bulunduğunuz şehirden Adana Samsun’a en uygun otobüs bileti ile varmak için, ucuzagit.com’un karşılaştırmalı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Adana Samsun’a sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarını ve biletleri görebileceğiniz bu liste, aynı zamanda otobüs bilet fiyatları açısından da kullanıcısına bilgi veriyor. Bulunduğunuz ili kalkış noktası, Adana Samsun’u da varış noktası seçip yolculuk tarihinizi belirleyerek Adana Samsun otobüs bileti fiyatları seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Adana Samsun’da Ulaşım
Yusuf Ziya Yılmaz Adana Samsun Şehirler Arası Otobüs Terminali olarak da bilinen Adana Samsun Otogarı, İlkadım’da konumlanıyor. Ulusoy ve Varan gibi popüler otobüs firmaları başta olmak üzere, Adana Samsun otobüs firmaları ve çok daha fazlası bu terminale yolcu taşıyor. Otogardan şehir merkezine ulaşım ise anayol olan Atatürk Bulvarı üzerinden gerçekleştiriliyor. Şehir içi ulaşım çoğunlukla halk otobüsleri ile gerçekleşse de, raylı sistem, taksi ve araç kiralama gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Adana Samsun Gezilecek Yerler
Upuzun sahilleri ve mavi bayraklı plajları ile büyüleyen bir liman kenti olan Adana Samsun’da muhteşem bir doğa ziyaretçileri karşılıyor. Gölalan Şelaleleri, Asarağaç Tepesi, Ladik Akdağ Kayak Merkezi, Tekkeköy Mağaraları ve Sevgi Gölü gibi noktaları ile tabiatın tadını çıkarabileceğiniz Adana Samsun’da, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi şehrin tarihi dokusunu gözler önüne seriyor. Adana Samsun gezilecek yerler arasında önem arz eden Mater Dolorosa Katolik Kilisesi, Gazi Müzesi ve Adana Samsun Kalesi de şehre gitmişken mutlaka görmeniz gereken yapılar arasında bulunuyor. Karadeniz’in başkenti olarak anılan ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ten izler taşıyan Adana Samsun’a unutulmaz bir seyahat planlamadan önce, ucuzagit.com’da karşılaştırmalı olarak listelenen Adana Samsun biletlerine göz atın, ucuz otobüs bileti almanın keyfini tatilde çıkarın.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık