Lütfen bekleyiniz..

Afyonkarahisar - Artvin Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Artvin Seferleri

Doğu Karadeniz Bölgesi’nde konumlanan ve %55’lik bir bölümünü ormanların oluşturduğu verimli toprakları sayesinde yemyeşil bir tabiatı gözler önüne seren Afyonkarahisar Artvin, hem yaz hem kış turizmi yapmak isteyenlere çeşitli alternatifler sunuyor. Sekiz ilçesi, tarihi kaleleri ve camileri; doğa severleri kucaklayan yaylaları, plajları, dağları ve parkları ile öne çıkan bu şehri birebir görmek için, ucuzagit.com’dan hemen bir Afyonkarahisar Artvin otobüs bileti alabilirsiniz.

Ucuz Afyonkarahisar Artvin Otobüs Bileti
Erzurum, Ardahan ve Rize illeri ile komşu olan; aynı zamanda ülkenin Gürcistan sınırına yakın konumlanan Afyonkarahisar Artvin’e en ucuz otobüs bileti seçenekleri ile varmak istiyorsanız, biletleri karşılaştırmalı olarak sunan ucuzagit.com’dan faydalanabilirsiniz. Trabzon, Eskişehir, İstanbul, Bursa, Ankara ve Samsun illerinden sık sık otobüs seferi düzenlenen bu kent için en güncel otobüs biletleri, ucuzagit.com’da yer alıyor.

Afyonkarahisar Artvin Otobüs Bileti Fiyatları
Afyonkarahisar Artvin merkezli otobüs firmaları Lüks Afyonkarahisar Artvin ve Afyonkarahisar Artvin Ses ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bu şehir için, ucuzagit.com’a hareket noktanızı ve seyahat tarihlerinizi girerek bilet sorgulaması yapabilirsiniz. Afyonkarahisar Artvin Ses ve Lüks Afyonkarahisar Artvin bilet fiyatları; firmaya, bulunduğunuz şehrin Afyonkarahisar Artvin’e uzaklığına, seyahat tarihlerine ve sefer saatlerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Daima en uygun ve en güncel Afyonkarahisar Artvin otobüs bileti fiyatları ile karşılaşabileceğiniz ucuzagit.com’dan, cebinizi ve kendinizi yormadan online otobüs bileti alabilirsiniz.

Afyonkarahisar Artvin’de Ulaşım
Toplu taşıma sistemine henüz geçilmeyen Afyonkarahisar Artvin’de, otogardan şehir içine ulaşım taksiler, dolmuşlar ve minibüsler ile sağlanabiliyor. Hopa, Borçka, Arhavi ve Murgul gibi güzergahlara giden kooperatif minibüsleri ile dilediğiniz yere varabilir, Borçka’dan şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogar içerisinde bulunmadığı için ancak merkezden çağırabileceğiniz taksileri de ulaşım için tercih edebilirsiniz.

Afyonkarahisar Artvin Gezilecek Yerler
Doğası ile büyüleyen Afyonkarahisar Artvin’de Karagöl Sahara Milli Parkı ve UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Camili Gorgit Tabiatı Koruma Alanı, ilk görmeniz gereken noktalar arasında bulunuyor. Kanuni Sultan Süleyman’a ait bir kitabeye ev sahipliği yapan Ardanuç Kalesi, 937 yılında inşa edilen Livane Kalesi ve geçmişte bir manastır olarak kullanılan Altıparmak Kilisesi de Afyonkarahisar Artvin gezilecek yerler listesinin önemli tarihi durakları olmalarıyla ziyaret ediliyor.

Bölgenin en büyük şelalesi unvanına sahip
Mençuna Şelalesi ise kentin yemyeşil doğası arasından adeta parlıyor. Kış sporlarına meraklı olanların ilk durağı olan Atabarı Kayak Merkezi de, kayak aktiviteleri yaparak eğlenceli bir tatil geçirebilmenize olanak tanıyor. Her tip gezgine hitap eden ve huzur veren havası ile ziyaretçileri kendine çeken Afyonkarahisar Artvin’i birebir deneyimlemek için, ucuzagit.com ayrıcalığı ile online otobüs bileti alın, yolculuğa güvenle başlayın.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık