Lütfen bekleyiniz..

Akçakoca Otobüs Bileti

Akçakoca Seferi Yapan Firmalar
Akçakoca Hakkında

Akçakoca otobüs bileti satan firmalar, Akçakoca otobüs bilet fiyatları, Akçakoca otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Akçakoca Tarihi
Batı Karadeniz Bölgesindeki Düzce’nin ilçesi olan Akçakoca bölgede yapılan kazılar sonucunda tarihinin milattan önce 1200’lü yıllara dayandığını öğrendiğimiz, muhteşem özellikleri ile pek çok kişiyi kendine hayran bırakan, iklimsel özellikleri ve yeşilin her tonunun bulunması ile Karadeniz’de olduğumuzu anımsatan bir ilçedir. İlçede düzenlene festivallerin de etkisi ile tarihi dokusu ve doğal güzellikleri hakkında her geçen gün daha çok bilgi sahibi olunmaktadır.

Gezilecek Yerler
Cuhallı Plajı, Soyat Yalılar Kayalar, Fakıllı Mağarası, Tahirli Şelalesi, Mavi Bayraklı Kale Plajı, Ceneviz Kalesi, kültür evi, Tescilli Doğal Anıt Çınar Ağaçları , Akçakoca Bey Heykeli ,Tarihi Evliya Camii, Tarihi Mahalle Evleri, Cumayanı Mesire Alanı, Tarihi Meze Camii, Sarıyayla Şelalesi gibi pek çok tarihi ve manevi mekanları, doğal güzelliklerin bulunduğu alanları gezebilir yöresel yemekleri tadabilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Akçakoca Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık