Lütfen bekleyiniz..

Akçay Otobüs Bileti

Akçay Seferi Yapan Firmalar
Akçay Hakkında

Ege Bölgesi ile Marmara Bölgesi’nin kesişiminde bulunan Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı şirin mi şirin bir mahalle olan Akçay, köklü bir turizm beldesi olma özelliği taşıyor. Kaz Dağları’nın müthiş manzarasını arkasına alan ve masmavi bir denizle taçlandırılan Akçay, özellikle yaz aylarında cıvıl cıvıl bir görüntüye kavuşuyor. Çevre illerden gelen ziyaretçilerin beğenisini kazanan bu tatil kasabasına ise en kolay otobüs yolculuğu ile ulaşılıyor. ucuzagit.com’da, farklı firmalar tarafından sergilenen Akçay otobüs bileti seçenekleri arasından dilediğinizi satın alabilir, belirlediğiniz tarihlerde Akçay’da keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Akçay Ucuz Otobüs Bileti
Merkeze 8 km uzaklıkta bulunan Akçay’da hafifletici bir deniz tatili yapmadan önce; Akçay Kordon, Çamlıbel Şarlak ve Sarıkız Heykeli’ni ziyaret edip ilçeyi yakından tanıyabilirsiniz. Ardından Kaz Dağı’na doğru üzerinizde tatlı bir yorgunluk oluşturacak bir doğa yürüyüşü yapabilir ve ister Güre Kaplıcaları’nda ister Altınkum Plajı, Sarıkız Plajı, Belediye Halk Plajı gibi tertemiz sahillerde şifa bulabilirsiniz. Eğer Akçay’da yapacağınız o muhteşem tatil sizi heyecanlandırdıysa, hemen ucuzagit.com’dan en ucuz otobüs bileti seçeneklerine göz atın ve seyahat biletlerinizi yalnızca üç tıkla alın.

Akçay Otobüs Bileti Fiyatları
Ulusoy, Metro ve Ali Osman Ulusoy gibi popüler otobüs firmalarının rotasında yer alan Akçay otobüs bileti fiyatları bakımından en uygun seçeneklerle ucuzagit.com’da ziyaretçilerini bekliyor. Her firmanın fiyat politikası ayrı olduğu gibi; nereden hareketle Akçay’a gideceğiniz ve seyahat tarihleriniz de otobüs bileti fiyatları üzerinde değişkenlik yaratıyor. İzmir, Bursa, Çanakkale ya da Balıkesir gibi Akçay’a yakın konumlanan şehirlerden oldukça ekonomik bir şekilde seyahat edebilir; hatta İstanbul, Gebze ve Ankara gibi km bazından uzak olan noktalardan da ucuzagit.com sayesinde en uygun otobüs bileti seçenekleri ile Akçay’a varabilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Akçay Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık