Lütfen bekleyiniz..

Alaçatı Otobüs Bileti

Alaçatı Seferi Yapan Firmalar
Alaçatı Hakkında

Alaçatı otobüs bileti satan firmalar, Alaçatı otobüs bilet fiyatları, Alaçatı otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Alaçatı´nın Özellikleri
İzmir‘in tatil beldesi Alaçatı denildiğinde akla ilk gelen şeyler arasında, sörf, rüzgar, taş evler, değirmenler, dar sokaklar ve damla sakızlı dondurma geliyor olsa da aslında bu şirin mahalle hakkında bilinmeyen pek çok ayrıntı bulunuyor. Türkiye’nin dört bir yanından Alaçatı‘yı görmeye gelenlere, bu muhteşem turizm destinasyonuyla ilgili az bilinen detayları hatırlatacak olan liste Alaçatı’ya farklı gözle bakmanızı sağlayacak.

Sörf yapılmaya çok uygun jeofiziksel konumu ile dünyanın dikkatini üzerinde toplayan Alaçatı, bir süredir Dünya, Avrupa ve Türkiye Wind-Surf Şampiyonaları´na da ev sahipliği yapmaktadır. Başarıyla gerçekleşen bu organizasyonların ardından Dünya Wind-Surf Şampiyonaları´nın bundan sonraki organizasyonların da en kuvvetli adayıdır. Dünyanın en beğenilen üç sörf merkezinden biri olma özelliğine sahip olan Alaçatı 10 uluslararası sörf okulu ile bu alanda iddialı bir şekilde hizmet vermektedir.


En Çok Tercih Edilen Alaçatı Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık