Lütfen bekleyiniz..

Alanya Otobüs Bileti

Alanya Seferi Yapan Firmalar
Alanya Hakkında

Hareketli ve eğlenceli bir tatil arayışında olanların rotasında bulunan Alanya, Akdeniz Bölgesi’nin incisi Antalya’ya bağlı bir ilçe olmasıyla yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaretçi akınına uğruyor. Kanyonları, mağaraları, yemyeşil alanları ve tertemiz plajları ile genç ruhunuza hitap eden Alanya’da önemini koruyan tarihi mekanları da gezebilir, kültürel bir yolculuk yapabilirsiniz. Dilerseniz, hemen ucuzagit.com’a seyahat tarihlerinizi ve hareket noktanızı girin, ardından Alanya otobüs bileti satın alarak tatili başlatın.

Alanya Tarihi & Gezilecek Yerler
Sayısız medeniyetin beşiği olan ve köklü tarihini muhteşem bir doğayla harmanlayarak ziyaretçilerine sunan Alanya’da, Alanya Kalesi ve Alara Kalesi, ilk gitmeniz gereken turistik noktalar arasında bulunuyor. Hemen merkezde yer alan Kızıl Kule ve Selinus, Hamaksia, Syedra gibi antik kentler ise Alanya gezilecek yerler arasında büyük bir önem taşıyor. Sıradan bir tatili mistik kılan bu tarihi yapıların yanı sıra Sapadere Kanyonu’na gidebilir, orada rafting yapabilir; ardından Damlataş Mağarası’nı ve Dim Mağarası’nı ziyaret edebilirsiniz. Beldenin doğasına doyamazsanız; Gökbel, Dereköy ve Gevedet Yaylaları sizi tüm ihtişamı ile karşılayacaktır. Gezmenin verdiği tatlı bir yorgunluğun ardından Kleopatra Plajı, Alanya Doğu Plajı, Damlataş Plajı ya da Ulaş Plajı gibi ünlü plajlardan birinde serinleyebilirsiniz. En az bir hata ayırmanız gereken Alanya’ya en ucuz otobüs bileti seçenekleri ile ulaşmak için, ucuzagit.com’da otobüs bileti sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

Alanya Ulaşım
Metro, Ulusoy, Özkaymak ve Isparta Petrol Turizm gibi daha pek çok otobüs firmasının seyahat rotasında yer alan Alanya otobüs bileti fiyatları bakımından değişiklik gösteriyor. Hareket noktanızın Alanya’ya uzaklığı, seyahat tarihleriniz ve tercih edeceğiniz otobüs firması fiyatların belirlenmesinde etkin bir rol oynuyor. En uygun otobüs bileti için ucuzagit.com’da bilet karşılaştırması yapabilir; gerek Konya, Antalya ve Isparta gibi yakın yerlerden gerekse İstanbul, Eskişehir, Ankara ve İzmir gibi daha uzak konumlardan uygun fiyatlarla otobüs bileti alabilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Alanya Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık