Lütfen bekleyiniz..

Amasya - Erzincan Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Erzincan Seferleri

Amasya Erzincan  otobüs bileti satan firmalar,  Amasya Erzincan  otobüs bilet fiyatları,  Amasya Erzincan  otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Amasya Erzincan 
Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan Amasya Erzincan her geçen yıl gelişmekte olan şehirlerimizdendir ve birçok ziyaretçinin uğrak yeri haline gelmiştir. Amasya Erzincan gerek tarihi gerekse Anadolu’nun medeniyetlerine tarihte ev sahipliği yapmasıyla önemli merkezlerden biri haline gelmiştir. Sitemizden Amasya Erzincan otobüs bileti alarak, güvenli bir şekilde ödemenizi tamamlayarak Amasya Erzincan’a ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Amasya Erzincan’da Ne Yenir?
Amasya Erzincan’ın yerel yemekleri oldukça zengin bir mönüye sahiptir. Bunların büyük çoğunluğunu hamur işleri oluşturur. Eşkili, kesme çorba (un çorbası) ve yaprak sarma başlıca yemek türleridir. Ayrıca su böreği ve özellikle kete ve tatlılar çokça tüketilen hamur işleridir.

Amasya Erzincan Gezilecek Yerler
Amasya Erzincan Müzesi, Abrenk Kilisesi, Mama Hatun Kervansarayı

Amasya Erzincan’a Nasıl Gidilir?
Amasya Erzincan’a ulaşım demir yolu, kara yolu ve hava yolu ile sağlanmaktadır. Türkiye’nin büyük şehirlerinden uçak seferleri ve otobüs seferleri düzenlenmektedir. Havaalanı şehir merkezi arası 7 kilometredir. Otomobil ile seyahat edecekler için Amasya Erzincan İstanbul’dan 1036 kilometre, Ankara’dan 688 kilometre, İzmir’den 1278 kilometre, Adana’dan 742 kilometre, Samsun’dan 445 kilometre uzaklıktadır.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık