Lütfen bekleyiniz..

Amasya - Mersin Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Mersin Seferleri

Akdeniz Bölgesi’nde konumlanan Amasya Mersin, bir diğer adıyla İçel; popüler tatil beldeleri, leziz Akdeniz mutfağı, ve tarihi noktaları ile gezi rotanıza ekleyebileceğiniz kentler arasında bulunuyor. Silifke ve Anamur gibi ikonik ilçeleri ile yerli turistlerin akınına uğrayan Amasya Mersin otobüs bileti alarak kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda bulunuyor. En yakın tarihte Amasya Mersin’e bir gezi düzenlemek için ucuzagit.com’dan otobüs bileti sorgulama işlemi yapabilir ve uygun fiyatlarla biletinizi alabilirsiniz.

Ucuz Amasya Mersin (İçel) Otobüs Bileti
Amasya Mersin’e Türkiye’nin birçok noktasından otobüs seferleri düzenleniyor. Ankara, İstanbul, Antalya ve Malatya gibi şehirlerden sık sık kara yolu seferleri düzenlenen Amasya Mersin’e siz de bulunduğunuz şehirden kolayca ucuz otobüs bileti bulabilirsiniz. En uygun bileti bulmak için ucuzagit.com üzerinden kalkış-varış noktasını ve seyahat tarihlerini seçebilir, Amasya Mersin biletlerini karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz.

Amasya Mersin (İçel) Otobüs Bileti Fiyatları
Seyahat başlangıç şehri ile Amasya Mersin arasındaki mesafe, Amasya Mersin’e giden otobüs firmaları ve seyahat tarihleri otobüs bileti fiyatları üzerinde değişkenlik yaratan etkenler arasında bulunuyor. Hatay, Gaziantep, Konya ve Ankara gibi Amasya Mersin’e yakın konumlanan yerlerin yanı sıra; Bursa, İstanbul ve İzmir gibi Amasya Mersin’e uzak sayılan şehirlerden en uygun otobüs bileti ile şehre varmak için ucuzagit.com’da bilet karşılaştırması yapabilir ve az masrafla Amasya Mersin yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz.

Amasya Mersin ’de Ulaşım
Üçocak Mahallesi’nde bulunan Amasya Mersin Otogarı’ndan çevre ilçelere ve popüler noktalara ulaşmak için minibüsler ve belediye otobüsleri tercih ediliyor. Metro, Özkaymak ve Ali Osman Ulusoy gibi otobüs firmalarının aktif olarak kullandığı Amasya Mersin Otogarı’na vardığınızda, çevre ilçelere burada bulunan yerel otobüsler vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Amasya Mersin otobüs firmaları tarafından sağlanan servisler aracılığıyla ya da otogar taksi ile gitmek istediğiniz noktaya hızlıca varabilirsiniz.

Amasya Mersin (İçel) Gezilecek Yerler
Akdeniz’in tertemiz havasını ruhunuza taşıyan Amasya Mersin’de, Adnan Menderes Bulvarı’nda konumlanan Amasya Mersin Marina, denizin yosunla buluşan mis gibi kokusunu içinize çekmeniz için kusursuz bir atmosfer sunuyor. Eshab-ı Kehf Mağarası ve Adam Kayalar gibi tabiatla buluşan mekanlar da ziyaret edebileceğiniz noktalar arasında bulunuyor. Tarihi açıdan da oldukça zengin bir skala sunan Amasya Mersin gezilecek yerler; 1500 yıllık tarihe sahip Mamure Kalesi, sayısız medeniyetten izler taşıyan Soli Pompeipolis Antik Kenti, hemen kıyıda yer alan Kızkalesi ve şehrin tarihini kapsamlı olarak gözler önüne seren Arkeoloji Müzesi ile öne çıkıyor. Daha pek çok popüler mekana sahip olan Amasya Mersin’e en yakın tarihte seyahat düzenlemek için ucuzagit.com’dan otobüs bileti alabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık