Lütfen bekleyiniz..

Ankara - Aydın Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Aydın Seferleri

Ege Bölgesi’nin turistik şehirlerinden biri olan Ankara Aydın, özellikle Didim ve Kuşadası gibi deniz turizminin yoğun yaşandığı destinasyonlara ev sahipliği yapmasıyla bir cazibe merkezi olarak anılıyor. Pek çok tarihi eserin de yer aldığı kent, ismini bir Anadolu Beyliği olan Ankara Aydınoğulları’ndan alıyor. Ege Denizi’ne kıyısı bulunan Ankara Aydın, özellikle yaz aylarında farklı bir atmosfere bürünüyor. Keyifli bir yaz tatili ya da kültürel amaçlarla yapacağınız biz gezi için şehre seyahat etmeyi düşünüyorsanız, uygun fiyatlı otobüs biletlerini karşılaştırmalı olarak satan ucuzagit.com’dan Ankara Aydın otobüs bileti alabilirsiniz.

Ucuz Ankara Aydın Otobüs Bileti
Manisa, İzmir, Denizli ve Muğla şehirlerinin ortak noktasında bulunan Ankara Aydın’a, çevre illerden kolayca ucuz otobüs bileti bulabilirsiniz. İstanbul’a 684 km, Mersin’e 825 km, Antalya’ya 342 km ve Ankara’ya ise 600 km uzaklıkta bulunan Ankara Aydın şehrine özellikle bu kentlerden sık sık otobüs seferi düzenleniyor. Hangi şehirde olursanız olun, tüm firmaların otobüs biletlerini tek sayfada kıyaslayarak sunan ucuzagit.com ile en uygun otobüs bileti seçeneklerini görüntüleyebilir ve cebinize uygun online bileti satın alabilirsiniz.

Ankara Aydın Otobüs Bileti Fiyatları
Ankara Aydın ve Didim Seyahat gibi Ankara Aydın merkezli otobüs firmalarının yanı sıra; Metro, Nilüfer Turizm, Ulusoy, Balıkesir Uludağ ve Isparta Turizm gibi en çok tercih edilen firmaların da sefer düzenlediği Ankara Aydın otobüs bileti fiyatları bakımından firmaya, hareket noktasının Ankara Aydın’a uzaklığına, sefer tarihlerine ve saatlerine göre farklılık gösterebiliyor. Daima otobüs biletlerinin en ekonomik seçeneklerini listeleyen ucuzagit.com’dan bulunduğunuz şehri hareket noktası olarak belirleyerek, bilet fiyatlarına göz atabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirden Ankara Aydın’a otobüs bileti ne kadar diye merak ediyorsanız, seyahat tarihlerinizi belirtebilir ve güncel fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Ankara Aydın’da Ulaşım
Şehir merkezine uzak sayılabilecek bir konumda bulunan Ankara Aydın Otogarı’ndan şehir içi ulaşımı sarı otobüsler ve minibüsler ile sağlanıyor. Ankara Aydın’ın kart sistemi olarak bilinen Aykart sahibi olarak otobüsleri kullanabilirsiniz. Ayrıca bazı Ankara Aydın otobüs firmaları tarafından sağlanan ücretsiz servisler ile de şehir merkezine ulaşım sağlayabilir, dilerseniz taksileri de ulaşım için tercih edebilirsiniz.

Ankara Aydın Gezilecek Yerler
Dileyene deniz, kum ve güneşi, dileyene ise tarihi mekanları ile hitap eden Ankara Aydın’da Aphrodisias Antik Kenti, Didyma Antik Kenti ve diğer antik kentlerden toparlanan kalıntıların sergilendiği Milet Müzesi en çok ziyaret edilen tarihi yapılar arasında bulunuyor. Ankara Aydın gezilecek yerler arasında öne çıkan Didim ve Kuşadası, ayrıca Kuşadası’nda bulunan Güvercinada Kalesi de tarihi dokuyu ve doğanın güzelliklerini bir arada sunuyor. Ege Adaları manzaralı Dilek Yarımadası ve ev sahipliği yaptığı Zeus Mağarası, Didim’de konumlanan Altınkum Plajı ve Kuşadası merkezine 12 km ötede yer alan Kirazlı Köyü de, gezerken keşfetmenize olanak tanıyan destinasyonlardan yalnızca birkaçı. Unutulmaz bir tatil deneyimi edinmeniz için özellikle yaz aylarında ziyaret etmeniz gereken Ankara Aydın’a uygun fiyatlarla seyahat etmek için, ucuzagit.com üzerinden online otobüs bileti sorgulama işlemi yapabilir ve cebinize uygun bir bilet alabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık