Lütfen bekleyiniz..

Ankara - Diyarbakır Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Diyarbakır Seferleri

9000 yıllık tarihinde Anadolu ve Mezopotamya uygarlıklarının merkezinde olmasıyla günümüzde bile önemini koruyan Ankara Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alıyor. Diğer yandan Roma, Bizans ve Osmanlı medeniyetlerinin de beşiği olmuş şehir, o yıllardan bugüne kadar ulaşan yapıları da beraberinde getirmesiyle gezginler tarafından hayli dikkat çekiyor. Siz de herkesin odağında yer alan bu şehre bir de farklı bir açıdan bakmak için, ucuzagit.com ayrıcalıkları ile sunulan Ankara Diyarbakır otobüs bileti alabilir ve her zamankinden farklı bir seyahate yelken açabilirsiniz.

Ucuz Ankara Diyarbakır Otobüs Bileti
Adıyaman, Malatya, Şanlıurfa, Elazığ, Mardin, Bingöl, Batman ve Muş şehirleri ile çevrelenen Ankara Diyarbakır, komşu şehirlerden ucuz otobüs bileti fırsatlarını yakalayan kişilerce sık sık ziyaret ediliyor. Bunun yanı sıra; İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerden de yolcu ağırlayan Ankara Diyarbakır’a en uygun otobüs bileti seçenekleri ucuzagit.com’da listeleniyor.

Ankara Diyarbakır Otobüs Bileti Fiyatları
Ankara Diyarbakır’da Has Ankara Diyarbakır, Ankara Diyarbakır Star ve Özlem Ankara Diyarbakır olmak üzere üç adet merkezi otobüs firması bulunuyor. Bu otobüs firmaları dışında; Metro, Mardin Seyahat, Bitlis Taç ve Has Turizm gibi firmalar aracılığıyla da varabileceğiniz Ankara Diyarbakır otobüs bileti fiyatları bakımından ucuzagit.com’da avantajlı bir skalada bulunuyor. Hareket noktanızı ve seyahat tarihlerinizi sisteme girerek, belirlediğiniz tarihlerdeki en güncel otobüs bileti fiyatlarına göz atabilir ve size uygun bileti güvenli bir şekilde alabilirsiniz.


Ankara Diyarbakır’da Ulaşım
Otogardan şehir içi ulaşımın oldukça kolay olduğu Ankara Diyarbakır’da belediye otobüsleri ve halk otobüsleri otogar yolcularını belirli güzergahlara ulaştırıyor. Ayrıca belirli Ankara Diyarbakır otobüs firmaları, yolcularına ücretsiz servis hizmeti vermesiyle, yolculuktan sonraki süreci de kolaylaştırıyor.

Ankara Diyarbakır Gezilecek Yerler
Önemli tarihi yapılara ev sahipliği yapan Ankara Diyarbakır’da, 1065’te yaptırılan On Gözlü Köprü, Ankara Diyarbakır gezilecek listesi içerisinde baş sıralarda oynuyor. 3. yüzyıla ait bir eser olan Meryem Ana Kilisesi, Asurlular döneminden kalma Asur Kalesi, günümüzde bir otel olarak hizmet veren Kervansaray, geçmişte tüccar hanı olarak kullanılan Hasan Paşa Hanı ve 100 metre uzunluğundaki Ankara Diyarbakır Surları, şehrin diğer tarihi durakları olmasıyla kültürel gezileri seven turistlere hitap ediyor. Tarihi bir değere sahip olduğu kadar, Ankara Diyarbakır’ın eşsiz havasını bir tablo gibi yansıtan Hevsel Bahçeleri ise binlerce yıllık bir geçmişin izlerini taşıyor. Her köşesinde nostaljiyi tadacağınız Ankara Diyarbakır’a avantajlı bir seyahat gerçekleştirmek için, karşılaştırmalı biletin adresi ucuzagit.com’dan online otobüs bileti satın alabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık