Ankara - Kars Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Kars Seferleri

Türkiye’nin kuzeydoğusunda, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Ankara Kars, binlerce yıllık tarihi yapılara ve büyüleyici manzaralar sunan doğal güzelliklere ev sahipliği yapıyor. Son dönemlerde revaçta olan Doğu Ekspresi’nin son durağı olan Ankara Kars’a otobüs yolculuğu ile kara yolundan gitmek de ayrı bir keyif veriyor. Siz de ülkemizin saklı kalmış güzelliklerini kucaklayan Ankara Kars’ın dört bir yanını keşfetmek istiyorsanız, karşılaştırmalı biletin adresi ucuzagit.com’dan hemen bir Ankara Kars otobüs bileti alabilir ve doğunun mucizesi ile tanışabilirsiniz.

Ucuz Ankara Kars Otobüs Bileti
Ardahan, Erzurum, Ağrı ve Iğdır gibi Ankara Kars’a yakın konumlanan yerlerin yanı sıra; İstanbul, Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş, Diyarbakır ve Şanlıurfa gibi uzak şehirlerden de ucuz otobüs bileti alabilmek, ucuzagit.com sayesinde mümkün oluyor. Ankara Kars’a en ucuz otobüs bileti ile varmak isteyenleri tek bir platforma buluşturan ucuzagit.com, şehre sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunmasıyla işinizi kolaylaştırıyor. Belirlediğiniz seyahat tarihlerinde Ankara Kars’a sefer düzenleyen farklı firmalara ait en uygun otobüs bileti opsiyonları arasından dilediğinizi seçebilir, ister tek yön ister gidiş – dönüş otobüs bileti alabilirsiniz.

Ankara Kars Otobüs Bileti Fiyatları
Ankara Kars’a hangi otobüs firması ile gideceğiniz, seyahat tarihleriniz ve bulunduğunuz konumun Ankara Kars’a uzaklığı gibi unsurlar otobüs bileti fiyatları üzerinde etkili oluyor. Ankara Kars’a yolcu taşıyan Metro gibi otobüs şirketlerinin sunduğu fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Siz de yakın zamanda şehri ziyaret etmeyi düşünüyor ve Ankara Kars otobüs bileti fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, ucuzagit.com’a seyahat tarihlerinizi girerek en güncel bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Ankara Kars’da Ulaşım
Ankara Kars Otogarı’ndan 3 km uzaklıkta olan şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, minibüsleri ve halk otobüslerini tercih ediyor. Ayrıca otogar içerisinde bulunmasa da, merkezden çağırılabilen taksiler de sizi dilediğiniz güzergaha götürüyor. Bunun yanı sıra, bazı Ankara Kars’a giden otobüs firmaları ücretsiz servis olanakları da sunuyor. Dilediğiniz ulaşım aracını seçerek, otogardan Ankara Kars ilçelerine ve popüler noktalara varabilirsiniz.

Ankara Kars Gezilecek Yerler
Ev sahipliği yaptığı Sarıkamış Kayak Merkezi sayesinde kış turizminin merkezinde yer alan Ankara Kars’ta keyifli bir tatil yapmak isteyenler için pek çok gezilip görülecek yer alternatifi bulunuyor. Tarihi bir değere ve mistik bir atmosfere sahip olan Kurbanağa Mağarası’nın yanı sıra; sayısız kuş türünün bulunduğu Kuyucuk Kuş Cenneti ve dört bir yanı saran Ankara Kars yaylaları, Ankara Kars gezinize keyif katıyor. Binlerce yıl var olmuş bu kent; Ankara Kars Büyük Katedral, Gazi Ahmet Muhtar Paşa Konağı, Selçuklu Sarayı, Topçuoğlu Hamamı, Taş Köprü ve Tigran Honents Kilisesi gibi tarihi yapıları ile geçmişini yansıtıyor. Ayrıca Ankara Kars gezilecek yerler arasında büyük bir öneme sahip olan ve ziyaretçilere adeta zamanda yolculuk yaptıran Ani Harabeleri ve Ankara Kars Kalesi de mutlaka ziyaret etmeniz gereken noktalar arasına girmeyi başarıyor. Sandığınızdan çok daha derin bir tarihi kucaklayan Ankara Kars’ta hem kültürel bir gezi yapmak hem de doğanın tadını çıkarmak için, ucuzagit.com’u tercih ederek otobüs bileti alabilir ve doğu yolculuğunuzu başlatabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık