Lütfen bekleyiniz..

Ankara - Tunceli Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Tunceli Seferleri

Doğu Anadolu Bölgesi’nde konumlanan Ankara Tunceli, dağlar ve göller ile çevrili doğal bir şehir olma özelliği taşıyor. Tarih boyunca pek çok medeniyetin de uğrak yeri olan kentte gezip görebileceğiniz sayısız tarihi mekan ve 8 ilçe bulunuyor. Türkiye’nin görmeye değer kentlerinden bir olan Ankara Tunceli’ye kara yolundan ulaşmak istiyorsanız, ucuzagit.com’da karşılaştırmalı olarak sunan Ankara Tunceli otobüs bileti seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Ucuz Ankara Tunceli Otobüs Bileti
Elazığ, Malatya, Bingöl, Erzincan ve Erzurum gibi Ankara Tunceli’ye yakın konumlanan yerler başta olmak üzere; İstanbul ve Kocaeli gibi uzak şehirlerden de ucuz otobüs bileti alabilmek, ucuzagit.com sayesinde mümkün oluyor. Ankara Tunceli’ye en ucuz otobüs bileti ile varmak isteyenleri tek bir platforma buluşturan ucuzagit.com, şehre sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunmasıyla işinizi kolaylaştırıyor. Belirlediğiniz seyahat tarihlerinde kente sefer düzenleyen farklı firmalara ait en uygun otobüs bileti opsiyonları arasından dilediğinizi seçebilir, ister tek yön ister gidiş – dönüş otobüs bileti alabilirsiniz.

Ankara Tunceli Otobüs Bileti Fiyatları
Erzincan – Elazığ kara yolu üzerinde yer alan Ankara Tunceli’ye hangi otobüs firması ile gideceğiniz, seyahat tarihleriniz ve bulunduğunuz konumun Ankara Tunceli’ye uzaklığı gibi unsurlar otobüs bileti fiyatları üzerinde etkili oluyor. Şehre sefer düzenleyen otobüs şirketlerinin sunduğu fiyatlar ise değişkenlik gösteriyor. Yakın zamanda Ankara Tunceli’ye seyahat etmeyi düşünüyor ve Ankara Tunceli otobüs bileti fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, ucuzagit.com’a seyahat tarihlerinizi girerek en güncel bilet fiyatlarını listeleyebilirsiniz.

Ankara Tunceli’de Ulaşım
Alibaba Mahallesi’ne bulunan Ankara Tunceli Otogarı’ndan şehir merkezine ve çevre ilçelere ulaşmak isteyen yolcular dolmuşları, minibüsleri ve halk otobüslerini tercih ediyor.  Halk otobüsleri sabah 7 ile akşam 5 arası hizmet verdiği için, otogara geç varan yolcular taksi durağından çağırdıkları taksilerle de ulaşım sağlayabiliyor. Ayrıca Ankara Tunceli otobüs firmaları tarafından yolculara sağlanan ücretsiz servisler de, ulaşımı kolaylaştırıyor. Siz de dilediğiniz ulaşım aracını seçerek Ankara Tunceli ilçelerine ve popüler noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Tunceli Gezilecek Yerler
Akarsular, göller, ovalar, dağlar ve vadiler bakımından zengin bir coğrafyaya sahip olan Ankara Tunceli, kusursuz doğası ile görenleri büyülüyor. Ancak şehir, tarihi bir değere sahip olmasıyla da öne çıkıyor. Pertek ilçesinde bulunan Mahsume Hatun Türbesi başta olmak üzere, Çemişgezek’te konumlanan Uzun Hasan Türbesi, Ferruh Şad Bey Türbesi, Ulukale Camii, Çeşmigezek Kalesi ve Sivdin Köprüsü gibi tarihi mekanlar Ankara Tunceli gezilecek yerler arasında başı çekiyor. Diğer bir tarihi ilçe olan Mazgirt ise Göktepe Höyüğü, Til Höyüğü ve Bağın Kalesi’ne ev sahipliği yapıyor. Her bir adımda geçmişi hissettiren Ankara Tunceli’de kültürel bir yolculuğa çıkmaya hazırsanız, ucuzagit.com’da Ankara Tunceli için otobüs bileti karşılaştırması yapabilir ve cebinize en uygun online otobüs bileti seçeneğini alabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık