Lütfen bekleyiniz..

Antalya - Bingöl Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Bingöl Seferleri

Doğu Anadolu Bölgesi’nin gölleri ile ünlü şehri Antalya Bingöl; kaleleri, şelaleleri ve daha birçok tabii güzelliği ile doğa ile başbaşa bir tatil deneyimlemek isteyenleri cezbediyor. Sağlık turizminde önem taşıyan bir kent olmasıyla da öne çıkan Antalya Bingöl otobüs bileti kadar uzağınızda yer alıyor. Dilerseniz, ucuz biletin adresi ucuzagit.com’da Antalya Bingöl için otobüs bileti sorgulama işlemi yapabilir ve cebinize uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.

Ucuz Antalya Bingöl Otobüs Bileti
Elazığ, Muş, Erzurum, Tunceli, Erzincan ve Diyarbakır şehirleriyle çevrelenen Antalya Bingöl, özellikle İstanbul, Bursa, Sakarya ve Kocaeli’nden sık sık yolcu ağırlıyor. Hangi şehirden seyahat edecek olursanız olun, en ucuz otobüs bileti seçenekleri sizler için ucuzagit.com’da listeleniyor. Tüm firmaların bilet sonuçlarını tek bir sayfada sergileyerek bilet arama sorununa bir çözüm sunan ucuzagit.com sayesinde, tek tıkla online bilet alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya Bingöl Otobüs Bileti Fiyatları
Cesur Antalya Bingöl ve Has Antalya Bingöl gibi Antalya Bingöl merkezli otobüs firmalarının dışında Metro ve Bitlis Taç şehre sefer düzenliyor. Antalya Bingöl otobüs bileti fiyatları ise hangi şehirden Antalya Bingöl’e seyahat edeceğinize, firmaya, seyahat tarihlerine ve sefer saatlerine göre farklılık teşkil ediyor. Bilgilerinizi ucuzagit.com’a girerek bilet fiyatları hakkında bilgi edinebilir, dilediğiniz firmayı seçerek yolculuktaki yerinizi ayırtabilirsiniz.

Antalya Bingöl’de Ulaşım
Şehir merkezinden yaklaşık 7 km uzakta konumlanan Antalya Bingöl Otogarı’ndan şehir içi ulaşım yalnızca minibüsler ve taksiler ile gerçekleşiyor. Minibüsler dışında herhangi bir toplu taşıma hizmeti sunmayan Antalya Bingöl’de, dilerseniz araç kiralama hizmetinden faydalanarak da ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Antalya Bingöl Gezilecek Yerler
Doğal güzellikleri ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Antalya Bingöl’de, kara ile bağlantısı bulunmayan Yüzen Ada, devamlı hareket halinde olması nedeniyle turistler tarafından  büyük bir ilgiye maruz kalıyor. Antalya Bingöl gezilecek yerler listesinin en başında konumlanan bu doğa harikası, yerliler tarafından keşfedildiği günden bu yana şehri bir cazibe merkezi haline getirmiş durumda. Kayalığın ortasından geçen Çir Selalesi, insan elinden çıkma olmasıyla görenleri hayli şaşırtan Zağ Mağaraları, sarp kayalıklar tarafından çevrelenen Kiğı Kalesi ve enteresan bir doğa oluşumu olan Buban Bacaları da mutlaka görmeniz gereken noktalar arasında bulunuyor. Son olarak Ilıcalar Beldesi’nde yer alan termal tesisleri de ziyaret edebilir, bu keşif dolu tatili rahatlatıcı bir etkinlikle taçlandırabilirsiniz. Bu eşsiz tatili geciktirmemek için ucuzagit.com ayrıcalığı ile hemen bilet karşılaştırması yapabilir ve online otobüs bileti alabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık