Lütfen bekleyiniz..

Antalya - Çanakkale Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Çanakkale Seferleri

Adını bulunduğu boğazdan alan ve gerek Osmanlı gerek Cumhuriyet tarihinde ayrı bir konuma sahip olan Antalya Çanakkale, ülkemizin değerlerini en saf haliyle yansıtıyor. Kartpostal misali bir doğayı kucaklayan kent, ilçeleri, adaları, milli parkları ve tarihi dokusuyla keşfedilmek üzere ziyaretçilerini bekliyor. Artık yolunuzun Antalya Çanakkale’ye düşmesi gerektiğine inanıyorsanız, belirlediğiniz tarihlerdeki Antalya Çanakkale otobüs bileti seçeneklerine ve fiyatlarına karşılaştırmalı biletin adresi ucuzagit.com’dan göz atabilirsiniz.

Ucuz Antalya Çanakkale Otobüs Bileti
Balıkesir ve Edirne’ye yaklaşık 200 km, Bursa’ya 271 km, İzmir ve İstanbul’a ise 320 km uzaklıkta yer alan Antalya Çanakkale’ye seyahat eden birçok kişi kara yolunu tercih ediyor. Otobüs yolculuğu ile kolayca ulaşabileceğiniz Antalya Çanakkale’ye en ucuz otobüs bileti seçenekleri ise ucuzagit.com’da karşılaştırmalı olarak listeleniyor. Dilerseniz bu değerli şehre gideceğiniz tarihleri belirleyerek bir seyahat planı oluşturabilir, ardından ucuzagit.com’dan online otobüs bileti alabilirsiniz.

Antalya Çanakkale Otobüs Bileti Fiyatları
Bayramiç ve Truva Turizm gibi Antalya Çanakkale merkezli otobüs firmalarını seyahat için tercih edebileceğiniz gibi, dilerseniz Metro, İstanbul Seyahat, Has ve Isparta Turizm gibi popüler firmalar ile de yolculuğa çıkabilirsiniz. Her firmanın sunduğu Antalya Çanakkale otobüs bileti fiyatları, gerek firmaya gerekse seyahat tarihi ve saatlerine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Siz ucuzagit.com üzerinden seyahat tarihinizi girerek, tüm firmaların Antalya Çanakkale seferlerini tek sayfada listeleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Antalya Çanakkale’de Ulaşım
Şehir merkezinden uzak bir konumda bulunan Antalya Çanakkale Otogarı’ndan şehir içi ulaşım Ç1, Ç3 ve Ç9 numaları otobüsler ile gerçekleşiyor. Bazı Antalya Çanakkale’ye giden otobüs firmaları tarafından sunulan servisler sayesinde de Antalya Çanakkale merkezine kolayca varılabiliyor. Dilerseniz otogar civarında bulunan taksileri de kullanabilir ya da şoförlü-şoförsüz araç kiralama hizmetinden faydalanarak Antalya Çanakkale turu gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya Çanakkale Gezilecek Yerler
Marmara Bölgesi’nin değerli şehirlerinden biri olan ve bunun yanında türkülere konu olan Aynalı Çarşı’ya ve milli duyguları kabartan Antalya Çanakkale Şehitliği’ne ev sahipliği yapan bu şehir, dünyaca ünlü Truva Antik Kenti’ni kucaklamasıyla da yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağında bulunuyor. Antalya Çanakkale gezilecek yerler sıralamasının başlarında bulunan Arkeoloji Müzesi ise yörede yapılan kazı çalışmalarında çıkan bulguları sergilemesiyle dikkat çekiyor. Fatih Sultan Mehmet’in isteği üzerine 1462 senesinde inşa edilen Antalya Çanakkale Deniz Müzesi de Antalya Çanakkale Savaşı’ndan izler taşıyor. Bu tarihi şehirde geçmişi anacağınız kültürel bir gezi yapmak ve aynı zamanda Bozcaada ile Assos gibi duraklarda keyifli bir deniz tatili yaşamak için ucuzagit.com aracılığıyla Antalya Çanakkale otobüs bileti almayı es geçmeyin.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık