Lütfen bekleyiniz..

Antalya - Kars Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Kars Seferleri

Türkiye’nin kuzeydoğusunda, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Antalya Kars, binlerce yıllık tarihi yapılara ve büyüleyici manzaralar sunan doğal güzelliklere ev sahipliği yapıyor. Son dönemlerde revaçta olan Doğu Ekspresi’nin son durağı olan Antalya Kars’a otobüs yolculuğu ile kara yolundan gitmek de ayrı bir keyif veriyor. Siz de ülkemizin saklı kalmış güzelliklerini kucaklayan Antalya Kars’ın dört bir yanını keşfetmek istiyorsanız, karşılaştırmalı biletin adresi ucuzagit.com’dan hemen bir Antalya Kars otobüs bileti alabilir ve doğunun mucizesi ile tanışabilirsiniz.

Ucuz Antalya Kars Otobüs Bileti
Ardahan, Erzurum, Ağrı ve Iğdır gibi Antalya Kars’a yakın konumlanan yerlerin yanı sıra; İstanbul, Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş, Diyarbakır ve Şanlıurfa gibi uzak şehirlerden de ucuz otobüs bileti alabilmek, ucuzagit.com sayesinde mümkün oluyor. Antalya Kars’a en ucuz otobüs bileti ile varmak isteyenleri tek bir platforma buluşturan ucuzagit.com, şehre sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunmasıyla işinizi kolaylaştırıyor. Belirlediğiniz seyahat tarihlerinde Antalya Kars’a sefer düzenleyen farklı firmalara ait en uygun otobüs bileti opsiyonları arasından dilediğinizi seçebilir, ister tek yön ister gidiş – dönüş otobüs bileti alabilirsiniz.

Antalya Kars Otobüs Bileti Fiyatları
Antalya Kars’a hangi otobüs firması ile gideceğiniz, seyahat tarihleriniz ve bulunduğunuz konumun Antalya Kars’a uzaklığı gibi unsurlar otobüs bileti fiyatları üzerinde etkili oluyor. Antalya Kars’a yolcu taşıyan Metro gibi otobüs şirketlerinin sunduğu fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Siz de yakın zamanda şehri ziyaret etmeyi düşünüyor ve Antalya Kars otobüs bileti fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, ucuzagit.com’a seyahat tarihlerinizi girerek en güncel bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Antalya Kars’da Ulaşım
Antalya Kars Otogarı’ndan 3 km uzaklıkta olan şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, minibüsleri ve halk otobüslerini tercih ediyor. Ayrıca otogar içerisinde bulunmasa da, merkezden çağırılabilen taksiler de sizi dilediğiniz güzergaha götürüyor. Bunun yanı sıra, bazı Antalya Kars’a giden otobüs firmaları ücretsiz servis olanakları da sunuyor. Dilediğiniz ulaşım aracını seçerek, otogardan Antalya Kars ilçelerine ve popüler noktalara varabilirsiniz.

Antalya Kars Gezilecek Yerler
Ev sahipliği yaptığı Sarıkamış Kayak Merkezi sayesinde kış turizminin merkezinde yer alan Antalya Kars’ta keyifli bir tatil yapmak isteyenler için pek çok gezilip görülecek yer alternatifi bulunuyor. Tarihi bir değere ve mistik bir atmosfere sahip olan Kurbanağa Mağarası’nın yanı sıra; sayısız kuş türünün bulunduğu Kuyucuk Kuş Cenneti ve dört bir yanı saran Antalya Kars yaylaları, Antalya Kars gezinize keyif katıyor. Binlerce yıl var olmuş bu kent; Antalya Kars Büyük Katedral, Gazi Ahmet Muhtar Paşa Konağı, Selçuklu Sarayı, Topçuoğlu Hamamı, Taş Köprü ve Tigran Honents Kilisesi gibi tarihi yapıları ile geçmişini yansıtıyor. Ayrıca Antalya Kars gezilecek yerler arasında büyük bir öneme sahip olan ve ziyaretçilere adeta zamanda yolculuk yaptıran Ani Harabeleri ve Antalya Kars Kalesi de mutlaka ziyaret etmeniz gereken noktalar arasına girmeyi başarıyor. Sandığınızdan çok daha derin bir tarihi kucaklayan Antalya Kars’ta hem kültürel bir gezi yapmak hem de doğanın tadını çıkarmak için, ucuzagit.com’u tercih ederek otobüs bileti alabilir ve doğu yolculuğunuzu başlatabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık