Lütfen bekleyiniz..

Antalya - Samsun Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Samsun Seferleri

Atatürk’ün Şehri” unvanıyla hafızalara kazınan Antalya Samsun, Orta Karadeniz bölgesinin en kalabalık şehri olma özelliği taşıyor. Arkeolojik alanların ve müzelerin önem kattığı bu liman şehri, Karadeniz’in en uzun kıyı şeritlerinden birine sahip olması ve deniz turizmine uygun plajları ile de çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlıyor. Kentin doğal güzelliklerini ve daha fazlasını keşfetmek istiyorsanız, ucuzagit.com üzerinden Antalya Samsun otobüs bileti opsiyonlarına göz atabilir ve tatilinizi planlamaya başlayabilirsiniz.

Ucuz Antalya Samsun Otobüs Bileti
Karadeniz’i, İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerine bağlayan Antalya Samsun, doğuya ya da batıya doğru yapılan yolculuklara değer katması ile ulaşımın merkezinde yer alıyor. Bu durum şehri bir geçiş noktası yapsa da, Cenevizlilerin 15. yüzyılda burada duraklamasına neden olacak kadar güzel olan Antalya Samsun, eminiz ki sizi de cezbedecektir. ucuzagit.com üzerinden bulabileceğiniz ucuz otobüs bileti seçeneklerini değerlendirerek, siz de Antalya Samsun’u her yönüyle keşfe çıkabilirsiniz.

Antalya Samsun Otobüs Bileti Fiyatları
Tokat, Amasya, Ordu, Sinop ve Çorum illerine komşu olan Antalya Samsun’a, Türkiye’nin birçok yerinden ulaşım sağlanıyor. Bulunduğunuz şehirden Antalya Samsun’a en uygun otobüs bileti ile varmak için, ucuzagit.com’un karşılaştırmalı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Antalya Samsun’a sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarını ve biletleri görebileceğiniz bu liste, aynı zamanda otobüs bilet fiyatları açısından da kullanıcısına bilgi veriyor. Bulunduğunuz ili kalkış noktası, Antalya Samsun’u da varış noktası seçip yolculuk tarihinizi belirleyerek Antalya Samsun otobüs bileti fiyatları seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Antalya Samsun’da Ulaşım
Yusuf Ziya Yılmaz Antalya Samsun Şehirler Arası Otobüs Terminali olarak da bilinen Antalya Samsun Otogarı, İlkadım’da konumlanıyor. Ulusoy ve Varan gibi popüler otobüs firmaları başta olmak üzere, Antalya Samsun otobüs firmaları ve çok daha fazlası bu terminale yolcu taşıyor. Otogardan şehir merkezine ulaşım ise anayol olan Atatürk Bulvarı üzerinden gerçekleştiriliyor. Şehir içi ulaşım çoğunlukla halk otobüsleri ile gerçekleşse de, raylı sistem, taksi ve araç kiralama gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Antalya Samsun Gezilecek Yerler
Upuzun sahilleri ve mavi bayraklı plajları ile büyüleyen bir liman kenti olan Antalya Samsun’da muhteşem bir doğa ziyaretçileri karşılıyor. Gölalan Şelaleleri, Asarağaç Tepesi, Ladik Akdağ Kayak Merkezi, Tekkeköy Mağaraları ve Sevgi Gölü gibi noktaları ile tabiatın tadını çıkarabileceğiniz Antalya Samsun’da, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi şehrin tarihi dokusunu gözler önüne seriyor. Antalya Samsun gezilecek yerler arasında önem arz eden Mater Dolorosa Katolik Kilisesi, Gazi Müzesi ve Antalya Samsun Kalesi de şehre gitmişken mutlaka görmeniz gereken yapılar arasında bulunuyor. Karadeniz’in başkenti olarak anılan ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ten izler taşıyan Antalya Samsun’a unutulmaz bir seyahat planlamadan önce, ucuzagit.com’da karşılaştırmalı olarak listelenen Antalya Samsun biletlerine göz atın, ucuz otobüs bileti almanın keyfini tatilde çıkarın.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık