Antalya Sivas Otobüs Bileti Fiyatları | Ucuzagit.com

Antalya - Sivas Otobüs Bileti Ara

Antalya Sivas Otobüs Bileti

Anadolu’nun en köklü yerleşim yerlerinden biri olan ve tarihi Neolitik Çağ’a kadar uzanan Antalya Sivas, İç Anadolu Bölgesi’nde yer alsa da geniş bir alana yayılan toprakları neticesinde Karadeniz’e kadar uzanıyor. Camileri, medreseleri, tarihi yapıları, gölleri ve vadileri sayesinde ziyaretçilerine keşfedilecek sayısız nokta sunan Antalya Sivas otobüs bileti alarak kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bir konumda bulunuyor. Antalya Sivas seyahat planlarınıza dahilse, ekonomik biletin adresi Ucuzagit.com’dan otobüs bileti sorgulama işlemi yaparak online otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Ucuz Antalya Sivas Otobüs Bileti

Tokat, Ordu, Erzincan, Yozgat, Kayseri, Malatya, Giresun ve Kahramanmaraş şehirleri ile komşu olan Antalya Sivas, bu çevre iller başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından ziyaret ediliyor. Kültürel gezi tutkunlarının seyahat rotaları arasında bulunan Antalya Sivas için en ucuz otobüs bileti seçenekleri, şehre sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunan Ucuzagit.com’da yer alıyor. Antalya Sivas’ın gizli kalmış köşelerini ve tabiatını deneyimlemek adına siz de bilet sorgulatabilir ve seyahat koltuğunuzu şimdiden ayırtabilirsiniz.

Antalya Sivas Otobüs Bileti Fiyatları

Antalya Sivas Tur ve Huzur gibi Antalya Sivas merkezli otobüs firmalarının yanı sıra; Metro, Mardin Seyahat, Topçam, Has Turizm ve Yeni Adana’nın da içinde olduğu birkaç otobüs firması ile seyahat edebileceğiniz Antalya Sivas otobüs bileti fiyatları bakımından her cebe hitap eden seçenekler sunuyor. Seyahat tarihleriniz belliyse, Ucuzagit.com üzerinden çeşitli firmaların sefer saatlerine ve buna bağlı olarak gelişen bilet fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Antalya Sivas’ta Ulaşım

Antalya Sivas Otogarı’ndan Kent Kart sahibi olarak otobüsler ile şehir içine ulaşım sağlayabilir, her 15 dakikada bir kalkan otobüslerden dilediğiniz güzergaha seyahat edebilirsiniz. Dilerseniz minibüsleri ya da bazı Antalya Sivas otobüs firmaları tarafından sağlanan ücretsiz servisleri kullanarak da şehir merkezine varabilir; geç saatlerde şehre vardıysanız taksiler aracılığıyla kent merkezine ulaşabilirsiniz.

Antalya Sivas Gezilecek Yerler

Nadir rastlanan jips karstı göllerinden biri olan Hafik Gölü, doğal bir oluşumla meydana gelen Zara Tödürge Gölü ve berraklığı ile dikkat çeken Gürün Gökpınar Gölü, gölleri ile ünlü Antalya Sivas’ın en dikkat çekici tabii güzellikleri arasında bulunuyor. Şehrin görülmeye değer doğal oluşumlarından Gürün Şuğul Vadisi ve içerisinde bir yürüyüş parkuru bulunan Gemerek Sızır Şelalesi de Antalya Sivas gezilecek yerler arasına girmeyi başarıyor. Çeşitli rahatsızlıklara iyi gelen şifalı suları ve balıklarıyla öne çıkan Kangal Balıklı Kaplıcaları ise hem rahatlamanıza hem de varsa rahatsızlıklarınızı gidermenize olanak tanıyor.

Doğasının yanında yüklü bir tarihi mirası da beraberinde getiren Antalya Sivas’ta Çifte Minareli Medrese, Buruciye Medresesi ve büyüleyici bir mimariye sahip Gök Medrese de oldukça dikkat çekiyor. Tüm bunları ve daha fazlasını yakından görmek, kentin doğasını birebir deneyimlemek için, karşılaştırmalı bilet sunarak işinizi kolaylaştıran Ucuzagit.com’dan online bilet satın alabilir, Antalya Sivas yolculuğunuza keyifli bir noktadan başlayabilirsiniz.

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık