Antalya - Tunceli Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Tunceli Seferleri

Doğu Anadolu Bölgesi’nde konumlanan Antalya Tunceli, dağlar ve göller ile çevrili doğal bir şehir olma özelliği taşıyor. Tarih boyunca pek çok medeniyetin de uğrak yeri olan kentte gezip görebileceğiniz sayısız tarihi mekan ve 8 ilçe bulunuyor. Türkiye’nin görmeye değer kentlerinden bir olan Antalya Tunceli’ye kara yolundan ulaşmak istiyorsanız, ucuzagit.com’da karşılaştırmalı olarak sunan Antalya Tunceli otobüs bileti seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Ucuz Antalya Tunceli Otobüs Bileti
Elazığ, Malatya, Bingöl, Erzincan ve Erzurum gibi Antalya Tunceli’ye yakın konumlanan yerler başta olmak üzere; İstanbul ve Kocaeli gibi uzak şehirlerden de ucuz otobüs bileti alabilmek, ucuzagit.com sayesinde mümkün oluyor. Antalya Tunceli’ye en ucuz otobüs bileti ile varmak isteyenleri tek bir platforma buluşturan ucuzagit.com, şehre sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunmasıyla işinizi kolaylaştırıyor. Belirlediğiniz seyahat tarihlerinde kente sefer düzenleyen farklı firmalara ait en uygun otobüs bileti opsiyonları arasından dilediğinizi seçebilir, ister tek yön ister gidiş – dönüş otobüs bileti alabilirsiniz.

Antalya Tunceli Otobüs Bileti Fiyatları
Erzincan – Elazığ kara yolu üzerinde yer alan Antalya Tunceli’ye hangi otobüs firması ile gideceğiniz, seyahat tarihleriniz ve bulunduğunuz konumun Antalya Tunceli’ye uzaklığı gibi unsurlar otobüs bileti fiyatları üzerinde etkili oluyor. Şehre sefer düzenleyen otobüs şirketlerinin sunduğu fiyatlar ise değişkenlik gösteriyor. Yakın zamanda Antalya Tunceli’ye seyahat etmeyi düşünüyor ve Antalya Tunceli otobüs bileti fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, ucuzagit.com’a seyahat tarihlerinizi girerek en güncel bilet fiyatlarını listeleyebilirsiniz.

Antalya Tunceli’de Ulaşım
Alibaba Mahallesi’ne bulunan Antalya Tunceli Otogarı’ndan şehir merkezine ve çevre ilçelere ulaşmak isteyen yolcular dolmuşları, minibüsleri ve halk otobüslerini tercih ediyor.  Halk otobüsleri sabah 7 ile akşam 5 arası hizmet verdiği için, otogara geç varan yolcular taksi durağından çağırdıkları taksilerle de ulaşım sağlayabiliyor. Ayrıca Antalya Tunceli otobüs firmaları tarafından yolculara sağlanan ücretsiz servisler de, ulaşımı kolaylaştırıyor. Siz de dilediğiniz ulaşım aracını seçerek Antalya Tunceli ilçelerine ve popüler noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya Tunceli Gezilecek Yerler
Akarsular, göller, ovalar, dağlar ve vadiler bakımından zengin bir coğrafyaya sahip olan Antalya Tunceli, kusursuz doğası ile görenleri büyülüyor. Ancak şehir, tarihi bir değere sahip olmasıyla da öne çıkıyor. Pertek ilçesinde bulunan Mahsume Hatun Türbesi başta olmak üzere, Çemişgezek’te konumlanan Uzun Hasan Türbesi, Ferruh Şad Bey Türbesi, Ulukale Camii, Çeşmigezek Kalesi ve Sivdin Köprüsü gibi tarihi mekanlar Antalya Tunceli gezilecek yerler arasında başı çekiyor. Diğer bir tarihi ilçe olan Mazgirt ise Göktepe Höyüğü, Til Höyüğü ve Bağın Kalesi’ne ev sahipliği yapıyor. Her bir adımda geçmişi hissettiren Antalya Tunceli’de kültürel bir yolculuğa çıkmaya hazırsanız, ucuzagit.com’da Antalya Tunceli için otobüs bileti karşılaştırması yapabilir ve cebinize en uygun online otobüs bileti seçeneğini alabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık