Lütfen bekleyiniz..

Antalya - Van Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Van Seferleri

Doğu Anadolu Bölgesi’nin tarihi açıdan zengin bir kenti olan Antalya Van köklü mirası, kültürü ve görülmeye değer yerleri ile ziyaretçilerine beklentilerinden fazlasını sunuyor. Eski şehir bölgesi, kiliseleri ve camileri, şifa veren kaplıcaları ve Kapadokya’da örnekleri bulunan Peribacaları ile dikkat çeken kentte keyif dolu bir yolculuk sizleri bekliyor. Kara yolundan ulaşım sağlayabileceğiniz Antalya Van için ucuzagit.com’dan hemen otobüs bileti sorgulama işlemi yapabilir ve Antalya Van otobüs bileti alarak seyahate çıkabilirsiniz.

Ucuz Antalya Van Otobüs Bileti
Ağrı, Hakkari, Siirt, Bitlis gibi Antalya Van’a yakın konumlanan yerler başta olmak üzere; İstanbul, Adana, Ankara, Konya, Bursa ve İzmir gibi uzak şehirlerden de ucuz otobüs bileti alabilmek, ucuzagit.com sayesinde mümkün oluyor. Antalya Van’a en ucuz otobüs bileti ile varmak isteyenleri tek bir platforma buluşturan ucuzagit.com, şehre sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunmasıyla işinizi kolaylaştırıyor. Belirlediğiniz seyahat tarihlerinde kente sefer düzenleyen farklı firmalara ait en uygun otobüs bileti opsiyonları arasından dilediğinizi seçebilir, ister tek yön ister gidiş – dönüş otobüs bileti alabilirsiniz.

Antalya Van Otobüs Bileti Fiyatları
Antalya Van’a hangi otobüs firması ile gideceğiniz, seyahat tarihleriniz ve bulunduğunuz konumun Antalya Van’a uzaklığı gibi unsurlar otobüs bileti fiyatları üzerinde etkili oluyor. Antalya Van’a sefer düzenleyen Metro, Bitlis Taç ve Best Antalya Van gibi otobüs şirketlerinin sunduğu fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Yakın zamanda Antalya Van’a seyahat etmeyi düşünüyor ve Antalya Van otobüs bileti fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, ucuzagit.com’a seyahat tarihlerinizi girerek en güncel bilet fiyatlarını listeleyebilirsiniz.

Antalya Van’da Ulaşım
Akköprü Mahallesi’nde konumlanan Antalya Van Otogarı’ndan çevre ilçelere ulaşmak isteyen yolcular minibüs ve otobüs gibi toplu taşımaları tercih ediyor. Ayrıca otogarın taksi hizmetinden de faydalanarak dilediğiniz güzergaha gidebilirsiniz. Diğer yandan Antalya Van’a giden otobüs firmaları tarafından sunulan ücretsiz servislerden de faydalanabilirsiniz. Siz de dilediğiniz ulaşım aracını seçerek Antalya Van ilçelerine ve popüler noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya Van Gezilecek Yerler
Tarihi bir ansiklopediyi andıran Antalya Van’da, Hoşap, Ayanis, Çavuştepe, Zernek ve Antalya Van kalelerinin her biri geçmişten izler taşıyor. Eski uygarlıkların ibadet yerleri olan Halime Hatun Kümbeti, Adır Kilisesi, Akdamar Kilisesi, St. Bartholomeus Kilisesi ve Hüsrev Paşa Camii de Antalya Van gezilecek yerler arasında önem teşkil ediyor. Türklerin ve Ermenilerin iç içe yaşadığı döneme tanıklık eden Eski Antalya Van Şehri de, ziyaretçilerine geçmişte yolculuk yaptırıyor. Şehrin biraz da doğal güzelliklerini görmek isterseniz Antalya Van Gölü’nü ve Başkale ilçesinde yer alan Peribacalarını ziyaret edebilir, son olarak Çatak Şeyh Cürüh Kaplıcası, Başkale Kelegrom Kaplıcaso ya da Erciş Doğancı Kaplıcası’nda şifa bulabilirsiniz. Antalya Van’ın ikonik mekanı haline gelen Antalya Van Kedi Evi’ni görmeden, şehirden dönmemelisiniz. Bu tarih kokan şehirde çok daha fazlasını yaşamak için, ucuzagit.com’da yer alan en güncel Antalya Van biletlerine göz atabilir ve dilediğiniz firmadan otobüs bileti alabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık