Lütfen bekleyiniz..

Ardahan Otobüs Bileti

Ardahan Seferi Yapan Firmalar
Ardahan Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesi ile Doğu Karadeniz Bölgesi’nin kesişiminde konumlanan Ardahan, tarihi ve doğal güzelliklerin bir araya geldiği bir şehir olması ile pek çok kişi tarafından ilgi görüyor. Gezilip görülecek sayısız yere ev sahipliği yapan Ardahan otobüs bileti alarak kara yolundan kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda bulunuyor. Siz de otobüs biletini ucuzagit.com’dan alabilir ve uygun fiyatlarla seyahat etmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Ucuz Ardahan Otobüs Bileti
Artvin, Erzurum ve Kars gibi Ardahan’a yakın konumlanan yerlerin yanı sıra; İstanbul, Diyarbakır ve Şanlıurfa gibi uzak şehirlerden de ucuz otobüs bileti alabilmek, ucuzagit.com sayesinde mümkün oluyor. Ardahan’a en ucuz otobüs bileti ile varmak isteyenleri tek bir platforma buluşturan ucuzagit.com, şehre sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunmasıyla işinizi kolaylaştırıyor. Belirlediğiniz seyahat tarihlerinde Ardahan’a sefer düzenleyen farklı firmalara ait en uygun otobüs bileti opsiyonları arasından dilediğinizi seçebilir, ister tek yön ister gidiş – dönüş otobüs bileti alabilirsiniz.

Ardahan Otobüs Bileti Fiyatları
Ardahan’a hangi otobüs firması ile gideceğiniz, seyahat tarihleriniz ve bulunduğunuz konumun şehre uzaklığı gibi unsurlar otobüs bileti fiyatları üzerinde etkili oluyor. Ardahan’a yolcu taşıyan Star Diyarbakır ve ÖzDiyarbakır gibi otobüs şirketlerinin sunduğu fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Siz de yakın zamanda şehri ziyaret etmeyi düşünüyor ve Ardahan otobüs bileti fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, ucuzagit.com’a seyahat tarihlerinizi girerek en güncel bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Ardahan’da Ulaşım
Merkezde konumlanan Ardahan Otogarı’ndan ilçelere ve popüler noktalara ulaşmak isteyen yolcular, minibüsleri ve halk otobüslerini tercih ediyor. Ayrıca belediye taksileri de sizi dilediğiniz güzergaha götürmek için 7/24 hizmet veriyor. Bunun yanı sıra, bazı Ardahan otobüs firmaları ücretsiz servis olanakları da sunuyor. Dilediğiniz ulaşım aracını seçerek, otogardan Ardahan ilçelerine ve popüler noktalara varabilirsiniz.

Ardahan Gezilecek Yerler
Tarihi bir zenginliğe sahip olan Ardahan’da Şeytan Kalesi’nden Ardahan Kalesi’ne, Kazan Kalesi’nden Kurtkale’ye kadar sayısız tarihi kale bulunuyor. Geçmişe doğru yolculuk yapmak isteyenlerin bir bir ziyaret ettiği kalelerin yanı sıra, Taşköprü Kitabeleri de köklü bir tarihi beraberinde getiriyor. Ardahan gezilecek yerler arasında baş noktada bulunan Çıldır Gölü’nü ve merkeze 30 km uzaklıkta bulunan Akçakale Adası’nı da mutlaka gezi planınıza eklemelisiniz.  Şehrin tarihi dokusunu ve çok daha fazlasını keşfetmek için, ucuzagit.com’da listelenen Ardahan biletlerine göz atabilir ve cebinize en uygun online otobüs bileti seçeneğini alabilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Ardahan Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık