Lütfen bekleyiniz..

Artvin - Çankırı Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Çankırı Seferleri

Köklü bir tarihin hüküm sürdüğü şehirlerden biri olan Artvin Çankırı, İç Anadolu Bölgesi’nin doğası ile dikkat çeken kenti olarak gösteriliyor. Yaylalardan parklara, türbelerden müzelere kadar geniş bir kültürel ve tabii güzellik sunan şehir, yerli turistlerin olduğu kadar yabancı turistlerin de ilgisini çekiyor. Yakın zamanda Artvin Çankırı’ya yolunuz düşecekse, ucuzagit.com ayrıcalığı ile Artvin Çankırı otobüs bileti alabilir ve yolculuğunuzu önceden ayarlayabilirsiniz.

Ucuz Artvin Çankırı Otobüs Bileti
Kırıkkale, Çorum, Kastamonu, Ankara, Bolu ve Karabük şehirlerine komşu olan Artvin Çankırı’ya bu illerden en ucuz otobüs bileti seçenekleri ile varmanız mümkün. Ankara ve Kastamonu’dan Artvin Çankırı şehrine düzenlenen otobüs seferleri için, en uygun otobüs biletleri ucuzagit.com’da listeleniyor. Bulunduğunuz şehir ve seyahat tarihi gibi bilgilerinizi ucuzagit.com’a girerek, en güncel bilet opsiyonlarını görebilir ve değerlendirme yapabilirsiniz.

Artvin Çankırı Otobüs Bileti Fiyatları
Metro tarafından düzenlenen Artvin Çankırı otobüs seferleri sayesinde, şehre dilediğiniz tarihlerde, kolayca ve uygun fiyatlara varabilirsiniz. ucuzagit.com üzerinden sergilenen Artvin Çankırı otobüs bileti fiyatları ve otobüs seferleri, kendiniz için en iyi seçimi yapmanızı kolaylaştırıyor.

Artvin Çankırı’da Ulaşım
Artvin Çankırı Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşım otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçları ile sağlanıyor. Akıllı Kart alarak kullanabileceğiniz toplu taşımalar, şehrin tüm ilçelerine ulaşım gerçekleştiriyor. Bazı Artvin Çankırı otobüs firmaları tarafından verilen ücretsiz servis hizmeti de, şehir içi ulaşımı oldukça kolaylaştırıyor. Dilerseniz taksileri de gideceğiniz güzergahlara hızlıca varmak için kullanabilirsiniz.

Artvin Çankırı Gezilecek Yerler
Soluk kesen bir doğaya ev sahipliği yapan Artvin Çankırı’da, muhteşem bir panoramik manzaraya sahne olan Ilgaz Dağı Milli Parkı, Artvin Çankırı gezilecek yerler listesinin önemli mekanları arasına girmeyi başarıyor. Şehrin adeta hazinesi olarak kabul edilen ve içlerinde “Dokuzkardeşler Çamı”nın da bulunduğu Tabiat Anıtları ise görmeden dönmemeniz gereken bir alan olmasıyla öne çıkıyor. Selçuklulardan kalma Taş Mescit, Neolitik Çağ’dan Osmanlı dönemine kadarki tüm medeniyetlere ait eserlerin sergilendiği Artvin Çankırı Müzesi ve Mimar Sinan döneminin önemli yapıtlarından Ulu Sultan Süleyman Camii ise kentin tarihi dokusunu yansıtıyor. Son olarak şehrin simgesi haline gelen ve içerisinden kaya tuzları çıkarılan Tuz Mağarası’ da, Artvin Çankırı gezinizde zaman ayırmanız gereken önemli duraklar arasına girmeyi başarıyor. İlginç doğa oluşumlarından milli parklara, önemli müzelerden tarihi yapılara kadar geniş bir gezi planı sunan Artvin Çankırı’yı, ucuzagit.com üzerinden online otobüs bileti alarak ziyaret edebillirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık