Lütfen bekleyiniz..

Artvin Otobüs Bileti

Artvin Seferi Yapan Firmalar
Artvin Hakkında

Doğu Karadeniz Bölgesi’nde konumlanan ve %55’lik bir bölümünü ormanların oluşturduğu verimli toprakları sayesinde yemyeşil bir tabiatı gözler önüne seren Artvin, hem yaz hem kış turizmi yapmak isteyenlere çeşitli alternatifler sunuyor. Sekiz ilçesi, tarihi kaleleri ve camileri; doğa severleri kucaklayan yaylaları, plajları, dağları ve parkları ile öne çıkan bu şehri birebir görmek için, ucuzagit.com’dan hemen bir Artvin otobüs bileti alabilirsiniz.

Ucuz Artvin Otobüs Bileti
Erzurum, Ardahan ve Rize illeri ile komşu olan; aynı zamanda ülkenin Gürcistan sınırına yakın konumlanan Artvin’e en ucuz otobüs bileti seçenekleri ile varmak istiyorsanız, biletleri karşılaştırmalı olarak sunan ucuzagit.com’dan faydalanabilirsiniz. Trabzon, Eskişehir, İstanbul, Bursa, Ankara ve Samsun illerinden sık sık otobüs seferi düzenlenen bu kent için en güncel otobüs biletleri, ucuzagit.com’da yer alıyor.

Artvin Otobüs Bileti Fiyatları
Artvin merkezli otobüs firmaları Lüks Artvin ve Artvin Ses ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bu şehir için, ucuzagit.com’a hareket noktanızı ve seyahat tarihlerinizi girerek bilet sorgulaması yapabilirsiniz. Artvin Ses ve Lüks Artvin bilet fiyatları; firmaya, bulunduğunuz şehrin Artvin’e uzaklığına, seyahat tarihlerine ve sefer saatlerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Daima en uygun ve en güncel Artvin otobüs bileti fiyatları ile karşılaşabileceğiniz ucuzagit.com’dan, cebinizi ve kendinizi yormadan online otobüs bileti alabilirsiniz.

Artvin’de Ulaşım
Toplu taşıma sistemine henüz geçilmeyen Artvin’de, otogardan şehir içine ulaşım taksiler, dolmuşlar ve minibüsler ile sağlanabiliyor. Hopa, Borçka, Arhavi ve Murgul gibi güzergahlara giden kooperatif minibüsleri ile dilediğiniz yere varabilir, Borçka’dan şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogar içerisinde bulunmadığı için ancak merkezden çağırabileceğiniz taksileri de ulaşım için tercih edebilirsiniz.

Artvin Gezilecek Yerler
Doğası ile büyüleyen Artvin’de Karagöl Sahara Milli Parkı ve UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Camili Gorgit Tabiatı Koruma Alanı, ilk görmeniz gereken noktalar arasında bulunuyor. Kanuni Sultan Süleyman’a ait bir kitabeye ev sahipliği yapan Ardanuç Kalesi, 937 yılında inşa edilen Livane Kalesi ve geçmişte bir manastır olarak kullanılan Altıparmak Kilisesi de Artvin gezilecek yerler listesinin önemli tarihi durakları olmalarıyla ziyaret ediliyor.

Bölgenin en büyük şelalesi unvanına sahip
Mençuna Şelalesi ise kentin yemyeşil doğası arasından adeta parlıyor. Kış sporlarına meraklı olanların ilk durağı olan Atabarı Kayak Merkezi de, kayak aktiviteleri yaparak eğlenceli bir tatil geçirebilmenize olanak tanıyor. Her tip gezgine hitap eden ve huzur veren havası ile ziyaretçileri kendine çeken Artvin’i birebir deneyimlemek için, ucuzagit.com ayrıcalığı ile online otobüs bileti alın, yolculuğa güvenle başlayın.


En Çok Tercih Edilen Artvin Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık