Lütfen bekleyiniz..

Artvin - Van Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Van Seferleri

Doğu Anadolu Bölgesi’nin tarihi açıdan zengin bir kenti olan Artvin Van köklü mirası, kültürü ve görülmeye değer yerleri ile ziyaretçilerine beklentilerinden fazlasını sunuyor. Eski şehir bölgesi, kiliseleri ve camileri, şifa veren kaplıcaları ve Kapadokya’da örnekleri bulunan Peribacaları ile dikkat çeken kentte keyif dolu bir yolculuk sizleri bekliyor. Kara yolundan ulaşım sağlayabileceğiniz Artvin Van için ucuzagit.com’dan hemen otobüs bileti sorgulama işlemi yapabilir ve Artvin Van otobüs bileti alarak seyahate çıkabilirsiniz.

Ucuz Artvin Van Otobüs Bileti
Ağrı, Hakkari, Siirt, Bitlis gibi Artvin Van’a yakın konumlanan yerler başta olmak üzere; İstanbul, Adana, Ankara, Konya, Bursa ve İzmir gibi uzak şehirlerden de ucuz otobüs bileti alabilmek, ucuzagit.com sayesinde mümkün oluyor. Artvin Van’a en ucuz otobüs bileti ile varmak isteyenleri tek bir platforma buluşturan ucuzagit.com, şehre sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunmasıyla işinizi kolaylaştırıyor. Belirlediğiniz seyahat tarihlerinde kente sefer düzenleyen farklı firmalara ait en uygun otobüs bileti opsiyonları arasından dilediğinizi seçebilir, ister tek yön ister gidiş – dönüş otobüs bileti alabilirsiniz.

Artvin Van Otobüs Bileti Fiyatları
Artvin Van’a hangi otobüs firması ile gideceğiniz, seyahat tarihleriniz ve bulunduğunuz konumun Artvin Van’a uzaklığı gibi unsurlar otobüs bileti fiyatları üzerinde etkili oluyor. Artvin Van’a sefer düzenleyen Metro, Bitlis Taç ve Best Artvin Van gibi otobüs şirketlerinin sunduğu fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Yakın zamanda Artvin Van’a seyahat etmeyi düşünüyor ve Artvin Van otobüs bileti fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, ucuzagit.com’a seyahat tarihlerinizi girerek en güncel bilet fiyatlarını listeleyebilirsiniz.

Artvin Van’da Ulaşım
Akköprü Mahallesi’nde konumlanan Artvin Van Otogarı’ndan çevre ilçelere ulaşmak isteyen yolcular minibüs ve otobüs gibi toplu taşımaları tercih ediyor. Ayrıca otogarın taksi hizmetinden de faydalanarak dilediğiniz güzergaha gidebilirsiniz. Diğer yandan Artvin Van’a giden otobüs firmaları tarafından sunulan ücretsiz servislerden de faydalanabilirsiniz. Siz de dilediğiniz ulaşım aracını seçerek Artvin Van ilçelerine ve popüler noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Artvin Van Gezilecek Yerler
Tarihi bir ansiklopediyi andıran Artvin Van’da, Hoşap, Ayanis, Çavuştepe, Zernek ve Artvin Van kalelerinin her biri geçmişten izler taşıyor. Eski uygarlıkların ibadet yerleri olan Halime Hatun Kümbeti, Adır Kilisesi, Akdamar Kilisesi, St. Bartholomeus Kilisesi ve Hüsrev Paşa Camii de Artvin Van gezilecek yerler arasında önem teşkil ediyor. Türklerin ve Ermenilerin iç içe yaşadığı döneme tanıklık eden Eski Artvin Van Şehri de, ziyaretçilerine geçmişte yolculuk yaptırıyor. Şehrin biraz da doğal güzelliklerini görmek isterseniz Artvin Van Gölü’nü ve Başkale ilçesinde yer alan Peribacalarını ziyaret edebilir, son olarak Çatak Şeyh Cürüh Kaplıcası, Başkale Kelegrom Kaplıcaso ya da Erciş Doğancı Kaplıcası’nda şifa bulabilirsiniz. Artvin Van’ın ikonik mekanı haline gelen Artvin Van Kedi Evi’ni görmeden, şehirden dönmemelisiniz. Bu tarih kokan şehirde çok daha fazlasını yaşamak için, ucuzagit.com’da yer alan en güncel Artvin Van biletlerine göz atabilir ve dilediğiniz firmadan otobüs bileti alabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık