Lütfen bekleyiniz..

Ataşehir Otobüs Bileti

Ataşehir Seferi Yapan Firmalar
Ataşehir Hakkında

Ataşehir otobüs bileti satan firmalar, Ataşehir otobüs bilet fiyatları, Ataşehir otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

İstanbul, Ataşehir
İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bu ilçenin, kuzeyinde Ümraniye, doğusunda Sancaktepe, batısında Üsküdar, güneyinde ise Maltepe ve Kadıköy bulunmaktadır. İnşaat sektörünün de gelişmesiyle büyük bir ivme gösteren ilçe, 400 bini geçen nüfusuyla büyük potansiyel taşımaktadır. Bütün bu potansiyelin getirisi olarak da çok sayıda alışveriş merkezi, kafe ve restorana da sahiptir. Ayrıca ilçeye son zamanlarda yapılan park ve bahçeler de ilçenin doğal alanlarını görmek isteyenler için alternatifler sunuyor.

Ataşehir’de Gezilecek Yerler
Klasik Otomobil Müzesi: Klasik otomobil meraklılarının görmeden geçmeyeceği bu müze, kendi ülkesinin özelliklerini yansıtan, dönemine damga vurmuş, ilkler yaşatmış ve adından çokça söz ettirmiş otomobillerin sergilendiği bir müze. Ataşehir otobüs bileti alarak, Türkiye’deki ender müzelerden birini görmeniz mümkün.
Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi: Şehrin karmaşasından kurtulmak isteyen Ataşehirlilerin uğrak mekanı olan bu bahçe, otoyolların birleştiği yerde bulunması ile de dikkat çekmektedir.
Kızıl Begonya Parkı: Barbaros Mahallesi’nde bulunan bu park, sahip olduğu basketbol ve futbol sahaları, süs havuzu, koşu ve yürüyüş parkurları, çeşitli büyüklükteki kameriyeleri, kafe ve çocuk alanları ile muadillerinden ayrılmaktadır.


En Çok Tercih Edilen Ataşehir Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık