Lütfen bekleyiniz..

Aydın - Çorum Otobüs Bileti Ara

Karadeniz Bölgesi’nin orta kısmında yer alan Aydın Çorum, 7000 yıllık geçmişi ile Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olma özelliği taşıyor. Konumu ve ev sahipliği yaptığı medeniyetler nedeniyle, tarih boyunca değerini yitirmeyen ve günümüzde de sürmekte olan arkeolojik araştırmaların merkezinde yer alan şehir, birçok turistin ilgisini çekiyor. ucuzagit.com ayrıcalığı ile Aydın Çorum otobüs bileti alarak kara yolundan kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz kentte tarihi bir keşfe çıkabilirsiniz.

Ucuz  Aydın Çorum Otobüs Bileti
Amasya, Yozgat, Çankırı, Sinop, Kastamonu, Kırıkkale ve Samsun şehirlerine komşu olan Aydın Çorum’a, bu illerden ucuz otobüs bileti kolayca bulunabiliyor. Antalya, İzmir, İstanbul ve Konya gibi uzak sayılabilecek şehirlerden Aydın Çorum’u ziyaret edecek olanlar ise ucuzagit.com’un avantajlı bilet fırsatlarından faydalanıyor. Hem güvenli alışveriş hem de en uygun otobüs bileti garantisi veren ucuzagit.com’u tercih edebilir, online biletleme sistemi sayesinde kılınızı bile kıpırdatmadan yerinizi belirleyebilirsiniz.

Aydın Çorum Otobüs Bileti Fiyatları
Aydın Çorum merkezli bir otobüs firması olarak bilinen Aydın Çorum Seyahat’in yanı sıra, Metro, İstanbul Seyahat, Has Turizm ve Ulusoy gibi popüler otobüs firmalarını tercih ederek seyahat edebileceğiniz Aydın Çorum otobüs bileti fiyatları bakımından uygun seçeneklerle ucuzagit.com’da listeleniyor. Seyahat tarihleriniz belli ise hareket noktanızı sisteme girerek güncel otobüs bileti fiyatlarına göz atabilir, dilediğiniz sefer saatini ve firmayı seçebilirsiniz.

Aydın Çorum’da Ulaşım
Şehir merkezine ulaşmak isteyen otogar yolcuları, halk otobüslerini ve belediye servislerini kullanarak şehir içi seyahat edebiliyor. Her yarım saatte bir kalkan ve yolcuları merkeze ulaştıran belediye servisleri, ücretsiz ulaşım sağlamalarıyla kaçınılmaz bir kolaylık sunuyor. Bazı Aydın Çorum otobüs firmaları ise yine ücretsiz olarak servis hizmeti veriyor. Dilerseniz taksileri de tercih edebilir, merkez dışındaki tüm ilçelere ulaşabilirsiniz.

Aydın Çorum Gezilecek Yerler
Tarihi zenginliği ve nefes kesen doğası ile gezginlerin ilgi odağında olan Aydın Çorum; ilk yaşam izlerinin bulunduğu çağlardan kalma antik kalıntıları, yaylaları ve ormanları ile dolu dolu bir gezi planı yapmanıza olanak tanıyor. Hemen şehir merkezinde konumlanan ve Selçuklu mimarisinin büyüleyici bir örneği olan Aydın Çorum Kalesi, Aydın Çorum gezilecek yerler listesinin başında geliyor. Osmanlılar tarafından kayaya inşa edilen İskilip Kaya Mezarları, Asurlardan Friglere, Romalılardan Bizanslılara kadar sayısız medeniyetin izlerine rastlanan Hattuşaş ve Osmancık Caddesi’nde yer alan Murad-i Rabi Ulu Camii, ziyaret edebileceğiniz diğer tarihi yapılar arasında bulunuyor. Yalnızca Türkiye’de değil, dünyada da adını duyuran ve bilim dünyasını yakından ilgilendiren Alacahöyük ise Mustafa Kemal Atatürk döneminden bu yana yapılan ve hala süre gelen kazı çalışmalarından çıkarılan şaşırtıcı kalıntılar ile meraklılarını kendine çekiyor. Tarihin tozlu raflarında heyecan verici bir yolculuğa çıkmak ve keyifli bir tatil yapmak için Aydın Çorum’a ucuzagit.com üzerinden online otobüs bileti alabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık