Lütfen bekleyiniz..

Aydın - Hatay Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Hatay Seferleri

Antakya ve bir liman kenti olan İskenderun’a ev sahipliği yapan Aydın Hatay, keşfedilesi bir tarihi dokuyu da beraberinde getiriyor. Tarih boyunca dinlerin merkezi olan ve izlerini günümüze yansıtan kent, aynı zamanda yemyeşil bir doğaya da can veriyor. Akdeniz Bölgesi’nde konumlanan Aydın Hatay’da kültürel bir gezi yapmadan önce, ucuzagit.com’da sunulan karşılaştırmalı Aydın Hatay otobüs bileti opsiyonlarını değerlendirebilir ve en başından ekonomik bir gezinin kapılarını aralayabilirsiniz.

Ucuz  Aydın Hatay Otobüs Bileti
Adana, Osmaniye ve Gaziantep ile çevrili olan Aydın Hatay ili; en çok Ankara, İstanbul, Konya, Gaziantep, Mersin ve İzmir şehirlerinden ziyaretçi ağırlıyor. Ülkenin birçok noktasından kara yolu ile ulaşım sağlayabileceğiniz Aydın Hatay’a en ucuz otobüs bileti opsiyonları ise ucuzagit.com’da yer alıyor! Hemen seyahat tarihlerinizi ve hareket noktanızı belirterek, en uygun Aydın Hatay otobüs biletlerini tek tıkla listeleyebilir ve bütçenize karşılık gelen online otobüs bileti seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Aydın Hatay Otobüs Bileti Fiyatları
Aydın Hatay merkezli Has Turizm’in yanı sıra; Metro, Özkaymak, Güney Akdeniz Seyahat, Isparta Petrol Turizm ve Medine Turizm ile de seyahat edebileceğiniz Aydın Hatay’a uygun otobüs biletleri ucuzagit.com ile listleleniyor. Oldukça ekonomik fiyatlara bulabileceğiniz Aydın Hatay otobüs bileti fiyatları, şehre dilediğiniz tarihlerde yolculuk yapabilmenize olanak tanıyor. Dilediğiniz firmanın seçtiğiniz tarihlerde sunduğu otobüs biletlerini karşılaştırabilir ve seçiminizi yapabilirsiniz.

Aydın Hatay’da Ulaşım
Halk otobüsleri, minibüsler ve taksiler ile şehir merkezine ulaşım sağlayabileceğiniz Aydın Hatay Otogarı’ndan, bazı Aydın Hatay otobüs firmaları tarafından sağlanan servisleri de kullanarak merkeze varabilirsiniz. Dilerseniz araç kiralama hizmetinden de faydalanabilir, şehirde kalacağınız gün kadar ücret ödeyerek, bireysel keşfe çıkabilirsiniz.

Aydın Hatay Gezilecek Yerler
Yeşil – mavi doğasını köklü bir tarih ile buluşturan Aydın Hatay, gezilip görülecek yerleriyle göze hitap ederken, lezzetiyle ün salan mutfağıyla da damak şöleni yaşatıyor. Aydın Hatay gezilecek yerler arasında başı çeken ve enteresan bir kaya kabartması olan Cehennem Kayıkçısı, bir kadın portresini andıran görüntüsü ile görenleri şaşırtıyor. Roma dönemi kalıntıları olarak bilinen Antakya Surları, geçmişte bir okul olarak kullanılan Katolik Kilisesi, görkemli mimarisiyle büyüleyen Ortodoks Kilisesi, oldukça geniş bir alana yayılan ve kervansaray, medrese, pazar yeri, avlu, hamam, cami gibi bölümleri bulunan Sokollu Külliyesi ise Aydın Hatay turunun vazgeçilmez durakları arasındaki yerini alıyor. Şaşırtıcı derecede geniş bir mozaik koleksiyonuna yer veren Aydın Hatay Arkeoloji Müzesi de meraklılarını kendine çekmeyi başarıyor. Daha sayısız durağın bulunduğu bu tarih kokulu şehre, güvenli alışverişin adresi ucuzagit.com’dan Aydın Hatay otobüs bileti alabilir, tarihin derinliklerine doğru gizemli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık