Lütfen bekleyiniz..

Bahçelievler Otobüs Bileti

Bahçelievler Seferi Yapan Firmalar
Bahçelievler Hakkında

En Ucuz Bahçelievler Otobüs Bileti

Bahçelievler otobüs bileti satan firmalar, Bahçelievler otobüs bilet fiyatları, Bahçelievler otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Son dönemlerde büyük göç alan, nüfusu yaklaşık olarak 600 bin olan ilçe, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunmaktadır. Bakırköy, Küçükçekmece, Bağcılar ve Güngören’e komşudur. Türkiye’nin ilk kuyumculuk merkezi, ilk sanayi sitesinin bu bölgede olması, çok sayıda alışveriş merkezi, basın kuruluşlarının merkezleri ve pek çok üniversite kampüsünün de içinde yer almasıyla önemli bir merkezkonumundadır. 

Bahçelievler  Gezilecek Yerler

Çobançeşme Köprüsü: Yontma taşlardan yapılmış bu köprü Doğu Roma İmparatorluğu döneminde yapılmıştır. Altı kemerli olan bu yapının yanında bir de köprüyle aynı adı taşıyan bir çeşme bulunmaktadır. Tarihe meraklıysanız siz de Bahçelievler otobüs bileti alarak bu mimari eserleri yerinde görebilirsiniz.

Havuzlu Köşk (Siyavuş Paşa Kasrı) : Milli Egemenlik Parkı içinde bulunan bu köşk, Osmanlı döneminde yapılmıştır. Osmanlı’nın klasik mimari özelliklerini yansıtmaktadır. Adını iki kere sadrazamlık yapan Siyavuş Paşa’dan alan köşkün yanında günümüze kadar ayakta kalmayı başarmış Siyavuş Paşa Çeşmesi de bulunmaktadır. 

En Çok Tercih Edilen Bahçelievler Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık