Lütfen bekleyiniz..

Balıkesir - Bingöl Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Bingöl Seferleri

Doğu Anadolu Bölgesi’nin gölleri ile ünlü şehri Balıkesir Bingöl; kaleleri, şelaleleri ve daha birçok tabii güzelliği ile doğa ile başbaşa bir tatil deneyimlemek isteyenleri cezbediyor. Sağlık turizminde önem taşıyan bir kent olmasıyla da öne çıkan Balıkesir Bingöl otobüs bileti kadar uzağınızda yer alıyor. Dilerseniz, ucuz biletin adresi ucuzagit.com’da Balıkesir Bingöl için otobüs bileti sorgulama işlemi yapabilir ve cebinize uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.

Ucuz Balıkesir Bingöl Otobüs Bileti
Elazığ, Muş, Erzurum, Tunceli, Erzincan ve Diyarbakır şehirleriyle çevrelenen Balıkesir Bingöl, özellikle İstanbul, Bursa, Sakarya ve Kocaeli’nden sık sık yolcu ağırlıyor. Hangi şehirden seyahat edecek olursanız olun, en ucuz otobüs bileti seçenekleri sizler için ucuzagit.com’da listeleniyor. Tüm firmaların bilet sonuçlarını tek bir sayfada sergileyerek bilet arama sorununa bir çözüm sunan ucuzagit.com sayesinde, tek tıkla online bilet alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Balıkesir Bingöl Otobüs Bileti Fiyatları
Cesur Balıkesir Bingöl ve Has Balıkesir Bingöl gibi Balıkesir Bingöl merkezli otobüs firmalarının dışında Metro ve Bitlis Taç şehre sefer düzenliyor. Balıkesir Bingöl otobüs bileti fiyatları ise hangi şehirden Balıkesir Bingöl’e seyahat edeceğinize, firmaya, seyahat tarihlerine ve sefer saatlerine göre farklılık teşkil ediyor. Bilgilerinizi ucuzagit.com’a girerek bilet fiyatları hakkında bilgi edinebilir, dilediğiniz firmayı seçerek yolculuktaki yerinizi ayırtabilirsiniz.

Balıkesir Bingöl’de Ulaşım
Şehir merkezinden yaklaşık 7 km uzakta konumlanan Balıkesir Bingöl Otogarı’ndan şehir içi ulaşım yalnızca minibüsler ve taksiler ile gerçekleşiyor. Minibüsler dışında herhangi bir toplu taşıma hizmeti sunmayan Balıkesir Bingöl’de, dilerseniz araç kiralama hizmetinden faydalanarak da ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Balıkesir Bingöl Gezilecek Yerler
Doğal güzellikleri ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Balıkesir Bingöl’de, kara ile bağlantısı bulunmayan Yüzen Ada, devamlı hareket halinde olması nedeniyle turistler tarafından  büyük bir ilgiye maruz kalıyor. Balıkesir Bingöl gezilecek yerler listesinin en başında konumlanan bu doğa harikası, yerliler tarafından keşfedildiği günden bu yana şehri bir cazibe merkezi haline getirmiş durumda. Kayalığın ortasından geçen Çir Selalesi, insan elinden çıkma olmasıyla görenleri hayli şaşırtan Zağ Mağaraları, sarp kayalıklar tarafından çevrelenen Kiğı Kalesi ve enteresan bir doğa oluşumu olan Buban Bacaları da mutlaka görmeniz gereken noktalar arasında bulunuyor. Son olarak Ilıcalar Beldesi’nde yer alan termal tesisleri de ziyaret edebilir, bu keşif dolu tatili rahatlatıcı bir etkinlikle taçlandırabilirsiniz. Bu eşsiz tatili geciktirmemek için ucuzagit.com ayrıcalığı ile hemen bilet karşılaştırması yapabilir ve online otobüs bileti alabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık