Lütfen bekleyiniz..

Bartın Otobüs Bileti

Bartın Seferi Yapan Firmalar
Bartın Hakkında

Karadeniz’in tertemiz doğası ile baş başa kalmak isteyenlere ideal bir alternatif sunan Bartın, ferahlatıcı tabiatı ve ev sahipliği yaptığı tarihi değerler ile adeta hem göze hem ruha hitap ediyor. Şehri ziyaret etmeye düşünenler için farklı otobüs firmalarının biletlerini tek bir platformda sunan ucuzagit.com’dan Bartın otobüs bileti alabilir ve uzun süredir düşlediğiniz sakin bir tatilin kapılarını aralayabilirsiniz.

Ucuz Bartın Otobüs Bileti
Karabük, Zonguldak, Ankara, Bolu, Sakarya, Düzce ve Kastamonu gibi Bartın’a yakın konumlanan yerlerin yanı sıra; İstanbul, Kocaeli  ve Bursa gibi uzak şehirlerden de ucuz otobüs bileti alabilmek, ucuzagit.com sayesinde mümkün oluyor. Bartın’a en ucuz otobüs bileti ile varmak isteyenleri tek bir platforma buluşturan ucuzagit.com, şehre sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunmasıyla işinizi kolaylaştırıyor. Belirlediğiniz seyahat tarihlerinde Bartın’a sefer düzenleyen farklı firmalara ait en uygun otobüs bileti opsiyonları arasından dilediğinizi seçebilir, ister tek yön ister gidiş – dönüş otobüs bileti alabilirsiniz.

Bartın Otobüs Bileti Fiyatları
Bartın’a hangi otobüs firması ile gideceğiniz, seyahat tarihleriniz ve bulunduğunuz konumun şehre uzaklığı gibi unsurlar otobüs bileti fiyatları üzerinde etkili oluyor. Bartın’a yolcu taşıyan Metro, Özemniyet ve Efe Tur gibi otobüs şirketlerinin sunduğu fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Siz de yakın zamanda şehri ziyaret etmeyi düşünüyor ve Bartın otobüs bileti fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, ucuzagit.com’a seyahat tarihlerinizi girerek en güncel bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Bartın’da Ulaşım
Bartın Otogarı’ndan ilçelere ve şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, minibüsleri ve halk otobüslerini tercih ediyor. Ayrıca otogar çevresinde hizmet veren taksiler de sizi dilediğiniz güzergaha götürmek için hizmet veriyor. Bunun yanı sıra, bazı Bartın otobüs firmaları ücretsiz servis olanakları da sunuyor. Dilediğiniz ulaşım aracını seçerek, otogardan Bartın ilçelerine, şehir merkezine ve popüler noktalara varabilirsiniz.

Bartın Gezilecek Yerler
Plajları, yemyeşil ormanları, tertemiz denizi ve tarihi evlerle dolu sokakları ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken Bartın’da gezilip görülecek pek çok yer bulunuyor. Güzelcehisar Kalesi’nden Amasra Müzesi’ne, Amasra Cenova Şatosu’ndan Amasra Kalesi’ne kadar tarihi değer taşıyan sayısız durak, Bartın gezilecek yerler arasında bulunuyor. Gürcüoluk Mağarası, Ulukaya Şelalesi ve İnumu Plajı gibi doğal mekanları da gezi listenize eklemelisiniz. Bartın’ın popüler noktalarını birebir keşfetmek ve keyifli bir tatil yapmak için, ucuzagit.com’dan otobüs bileti alabilir, Bartın seyahatine uygun fiyatlarla çıkabilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Bartın Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık