Lütfen bekleyiniz..

Bayburt Otobüs Bileti

Bayburt Seferi Yapan Firmalar
Bayburt Hakkında

Karadeniz Bölgesi’nin doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehri Bayburt, önemli tarihi yapılara da ev sahipliği yapıyor. Ziyaretçilerine gezilip görülebilecek pek çok yer sunan Bayburt otobüs bileti alarak kara yolundan kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda bulunuyor. Bayburt’a giden otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunan ucuzagit.com, dilediğiniz tarihler için en uygun bilet seçeneklerini tek sayfada sunuyor. Bayburt için otobüs bileti sorgulama işlemi yapabilir ve seyahat etmek istediğiniz tarihlere otobüs bileti alabilirsiniz.

Ucuz Bayburt Otobüs Bileti
Trabzon, Rize, Gümüşhane, Erzincan ve Erzurum gibi Bayburt’a yakın konumlanan yerlerin yanı sıra; İstanbul, Antalya, Ankara ve Konya gibi uzak şehirlerden de ucuz otobüs bileti alabilmek, ucuzagit.com sayesinde mümkün oluyor. Bayburt’a en ucuz otobüs bileti ile varmak isteyenleri tek bir platforma buluşturan ucuzagit.com, şehre sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunmasıyla işinizi kolaylaştırıyor. Belirlediğiniz seyahat tarihlerinde Bayburt’a sefer düzenleyen farklı firmalara ait en uygun otobüs bileti opsiyonları arasından dilediğinizi seçebilir, ister tek yön ister gidiş – dönüş otobüs bileti alabilirsiniz.

Bayburt Otobüs Bileti Fiyatları
Bayburt’a hangi otobüs firması ile gideceğiniz, seyahat tarihleriniz ve bulunduğunuz konumun şehre uzaklığı gibi unsurlar otobüs bileti fiyatları üzerinde etkili oluyor. Bayburt’a yolcu taşıyan Metro ve Ali Osman Ulusoy gibi otobüs şirketlerinin sunduğu fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Siz de yakın zamanda şehri ziyaret etmeyi düşünüyor ve Bayburt otobüs bileti fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, ucuzagit.com’a seyahat tarihlerinizi girerek en güncel bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Bayburt’ta Ulaşım
Zahit Mahallesi’nde bulunan Bayburt Otogarı’ndan ilçelere ve şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, minibüsleri ve halk otobüslerini tercih ediyor. Ayrıca otogar taksileri de sizi dilediğiniz güzergaha götürmek için hizmet veriyor. Bunun yanı sıra, bazı Bayburt otobüs firmaları ücretsiz servis olanakları da sunuyor. Dilediğiniz ulaşım aracını seçerek, otogardan Bayburt ilçelerine, şehir merkezine ve popüler noktalara varabilirsiniz.

Bayburt Gezilecek Yerler
Çoruh Nehri kıyısında konumlanan Bayburt, hem kültürel ve tarihi bir gezi yapmak hem de şehrin doğasını keşfetmek isteyenlere hitap ediyor. Kayalar üzerine inşa edilmiş olan Bayburt Kalesi’nden Aydıntepe Yeraltı Şehri’ne, Dede Korkut Türbesi’nden Baksı Müzesi’ne kadar Bayburt’ta pek çok tarihi ve kültürel mekan bulunuyor. Ayrıca Helva Köyü Buz Mağarası da ilginç atmosferi ile Bayburt gezilecek yerler arasında yer almayı başarıyor. Siz de bu güzel kentte keyifli bir tatil yaşamak istiyorsanız, ucuzagit.com’dan hemen online otobüs bileti alabilir, yolculuğa çıkabilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Bayburt Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık