Lütfen bekleyiniz..

Belek Otobüs Bileti

Belek Seferi Yapan Firmalar
Belek Hakkında

Akdeniz Bölgesi’nin en popüler turizm merkezlerinden Antalya’nın Serik ilçesine bağlı bir mahalle olan Belek, yaz aylarında dolup taşan kumsalları, turkuaz denizi ve tarihi noktaları ile kültür dolu bir deniz tatili yapabilmenize olanak tanıyor. Bu açıdan, farklı tatilci tiplerine hitap eden tatil beldesi, aynı zamanda Belek otobüs bileti alarak kara yolundan kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bir noktada bulunuyor. Tek yapmanız gereken, ucuzagit.com’a seyahat tarihlerini ve hareket noktanızı girmek, ardından size karşılaştırmalı olarak sunulan otobüs biletleri arasından bir seçim yapmak.

Belek Gezilecek Yerler
Belek’e vardığınızda ilk olarak gezmeniz gereken yerler arasında bulunan Aspendos Tiyatrosu, bölgenin en önemli tarihi mekanı olma özelliği taşıyor. En az Apendos kadar önem taşıyan Perge Antik Kenti ve Silyon Antik Kenti de köklü geçmişlerini günümüz ziyaretçilerine aktarıyor. Belek gezilecek yerler arasında önem taşıyan bu noktaların ardından Belek doğası ile baş başa kalmak isterseniz Kurşunlu Şelalesi’ni ve Dinler Bahçesi’ni ziyaret edebilir; hobileriniz arasında golf yapmak varsa golf sahalarındaki etkinliklere katılabilirsiniz. Önemli yapıları birebir görmek ve Belek’in plajlarında serinlemek için ucuzagit.com’da sunulan en ucuz otobüs bileti opsiyonlarını değerlendirebilirsiniz.

Belek Ulaşım
Nilüfer Turizm, Metro ve Ulusoy gibi otobüs firmaları ile seyahat edebileceğiniz Belek’e hangi tarihlerde seyahat edeceğiniz ve hareket noktanızın tatil beldesine uzaklığı otobüs bileti fiyatları üzerinde etkili oluyor. Aksaray, Afyon, Burdur, Konya ve Kütahya gibi Belek’e yakın yerlerden uygun fiyatlarla beldeye ulaşabilir; İstanbul, Eskişehir ve Bursa gibi daha uzak yerlerden hareket edecekseniz ucuzagit.com sayesinde en uygun otobüs bileti seçenekleri ile karşılaşabilirsiniz. Mayıs, haziran, temmuz ve ağustos aylarında dolup taşan Belek’e yaz aylarında seyahat edecekseniz, erken tarihlerde otobüs bileti alarak ekonomik bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Belek Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık