Lütfen bekleyiniz..

Beyağaç Otobüs Bileti

Beyağaç Seferi Yapan Firmalar
Beyağaç Hakkında

En Ucuz Beyağaç  Otobüs Bileti

Beyağaç  otobüs bileti satan firmalar, Beyağaç  otobüs bilet fiyatlarıBeyağaç  otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz

Beyağaç, Denizli’nin bir ilçesidir. Doğasıyla meşhur olan Beyağaç ilçesi hem yeşil hem de serin ve nüfusu 6.700 civarında olan küçük bir ilçedir. 1990 yılında ilçe statüsüne kavuşan Beyağaç, tarım ve hayvancılığa elverişli yapısıyla Osmanlı zamanından beri yerleşime açık bir bölge olagelmiştir. Akçay adında da bir akarsuyu bulunmaktadır. Beyağaç ve çevresinde “Yörük kültürü” ön planda olduğundan burada yaşayanların yaşam tarzları da yine bu göçebe kültüründen etkilenmiştir.

Beyağaç’a Nasıl Gidilir?

Beyağaç ilçesi, Denizli il merkezine 94 kilometre uzaklıktadır. Komşu ilçeleri Acıpayam, Çameli, Kale, Tavas ve Köyceğiz’dir. İlçeye gitmek için yapmanız gereken tek şey Beyağaç otobüs bileti almaktır.

Beyağaç’ta Gezilecek Yerler

Beyağaç ilçesine gitmek isteyenlerin doğa güzelliklerine doyacağını söylemek mümkündür çünkü buraya varıldığında Topuklu Yaylası, Anıt Karaçam Ormanları, Karagöl, Eşenler Göleti, Boyalı Dere, Çiçekbaba Zirvesi, Gökçay, Doğançay ve Yumaklı Yaylası’na gidebilir ve doğanın hemen her nimetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu bölgede “Eren Günü Şenliği” yapılmaktadır. Yazın yapılan bu etkinliğin günlerini takip edebilir ve Çiçekbaba mezarını bu şenlik kapsamında ziyaret edebilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen Beyağaç Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık