Lütfen bekleyiniz..

Bilecik - Kütahya Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Kütahya Seferleri

Tarihi ve kültürel turların odak noktasında yer alan Bilecik Kütahya; gelenekselleşmiş çini ve porselen ağırlıklı el sanatları kültürü, tarih kokan yapıları ve aynı zamanda kaplıcaların da dahil olduğu tabii güzellikleri ile misafirlerine dolu dolu bir tatil vadediyor. Evliya Çelebi’nin doğduğu topraklar olarak nam salan Bilecik Kütahya’yı bir de yakından görmek istiyorsanız, ucuzagit.com’un erken alımlarda avantajlı fiyatlar sunan Bilecik Kütahya otobüs bileti seçeneklerini değerlendirebilir ve hemen bir bilet satın alabilirsiniz

Ucuz Bilecik Kütahya Otobüs Bileti
Ege, İç Anadolu ve Marmara bölgeleri arasında bir geçiş görevi gören Bilecik Kütahya; Bilecik, Bursa, Afyon, Eskişehir, Uşak, Manisa ve Balıkesir illeri ile komşu olması nedeniyle, çevre illerden ziyaretçi akınına uğruyor. Türkiye’nin daha birçok noktasından kara yolu üzerinden kolayca ulaşım sağlanabilen Bilecik Kütahya’ya giden otobüs firmalarının en ucuz otobüs bileti opsiyonları ise ucuzagit.com’da yer alıyor. Bilet fırsatlarına göz atmak ve bütçenize en uygun otobüs bileti seçeneklerini listelemek için hareket noktanızı ve seyahat tarihlerinizi belirtebilir, ucuzagit.com avantajları ile online otobüs bileti alabilirsiniz.

Bilecik Kütahya Otobüs Bileti Fiyatları
Bilecik Kütahyalılar Turizm ve Astur gibi Bilecik Kütahya otobüs firmaları dahil olmak üzere Metro, Ulusoy, Özkaymak, Has Turizm, Isparta Turizm ve Nilüfer Turizm gibi daha birçok otobüs firması, şehre sefer düzenliyor. Hangi tarihlerde gitmek istediğinizi belirleyerek, ucuzagit.com’dan tüm firmalara ait Bilecik Kütahya otobüs bileti fiyatları, saatleri ve seferlerine göz atabilir, bütçenize uygun seçimi gerçekleştirebilirsiniz.

Bilecik Kütahya’da Ulaşım
Şehir merkezine oldukça yakın bir mesafede konumlanan Bilecik Kütahya Otogarı’ndan otobüsler ile merkeze ulaşmak mümkün. Vardiyalı olarak çalışan otobüslerden 20, 26 ve 27 numaralı otobüsler hem gündüz hem de gece şehir içine ulaşım sağlarken; 9, 14 ve 16 numaralı otobüsler yalnızca gündüz hizmet veriyor. Otobüsleri kullanabilmek için, Bilecik Kütahya’nın kart sistemi olarak bilinen E-Kent kart sahibi olmak gerekiyor. Dilerseniz, bazı otobüs firmalarının sağladığı ücretsiz servis hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Bilecik Kütahya Gezilecek Yerler
Camilerden Mevlevihanelere, müzelerden tarihi mekanlara ve onlarca kaplıcaya ev sahipliği yapan Bilecik Kütahya’yı ziyaret eden herkes, mutlaka kendinden bir şeyler buluyor. Şifa arayanların ilk olarak adım attığı Bilecik Kütahya Kaplıcaları, aynı zamanda tatili keyifli bir hale getiriyor. Doğa yürüyüşü ile ilgilenenleri kendine çeken Frig Vadisi, Domaniç Ormanları, Gölcük Yaylası ve Vakıfçamlığı Tabiat Koruma Alanı, Bilecik Kütahya gezilecek yerler listesinde başı çekiyor. Doğası kadar tarihi mekanlarıyla da bir cazibe merkezi olan şehir; Tarihi Bilecik Kütahya Evleri, Zafertepe Anıtı, Bilecik Kütahya Kalesi ve Dumlupınar Şehitliği gibi yapılara ev sahipliği yapıyor. Kentin geçmişi hakkında bilgi edinmek isteyenler için bulunmaz bir nimet görevi gören Arkeoloji Müzesi’nin yanı sıra; Bilecik Kütahya’daki çini işçiliğini tanıtan Çini Müzesi, gitmişken görmeniz gereken duraklar arasında bulunuyor. Siz de ucuzagit.com farkıyla, hemen bir Bilecik Kütahya otobüs bileti alarak yolculuğa çıkabilir ve çok daha fazlasını keşfedebilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık