Lütfen bekleyiniz..

Bilecik Otobüs Bileti

Bilecik Seferi Yapan Firmalar
Bilecik Hakkında

Bir Marmara Bölgesi şehri olan Bilecik; camileri, türbeleri, tarihi yapıları ve mutfağıyla ziyaretçilerine dolu dolu bir tatil vadediyor. Tarihi M.Ö. 3000 yılına dayanan kent, ev sahipliği yaptığı Osmanlı Devleti ve İnönü Savaşları ile geçmişin önemli olaylarına tanıklık etmiş bir şehir olmasıyla ön plana çıkıyor. Sakarya Nehri’nin etrafını çevreleyen verimli toprakları ve ormanları ile de huzurlu bir doğa sunan bu kenti, ucuzagit.com aracılığıyla Bilecik otobüs bileti alarak ziyaret edebilirsiniz.

Ucuz Bilecik Otobüs Bileti
Kocaeli, Yalova, Kütahya, Sakarya, Eskişehir ve Bursa illeriyle çevrelenen Bilecik, bu şehirlere 60 ila 80 km arası uzaklıkta konumlanıyor. İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Bolu gibi şehirlerden alacağınız otobüs biletlerine aşağı yukarı aynı ücreti ödeyerek varabileceğiniz Bilecik için en ucuz otobüs bileti seçenekleri ucuzagit.com’da sergileniyor.

Bilecik Otobüs Bileti Fiyatları
Metro, Lüks Yalova, Isparta Petrol Turizm, Artvin Ses ve Astur gibi otobüs firmaları ile seyahat edebileceğiniz Bilecik otobüs bileti fiyatları bakımından firmaya, seyahat tarihlerine, sefer saatlerine ve hareket noktasının Bilecik’e uzaklığına göre farklılık gösterebiliyor. Tüm firmaların bilet ücretleri farklı seviyelerde seyretse de, Bilecik otobüs bileti ne kadar diye merak ediyorsanız, her daim en uygun ve en güncel biletleri listeleyen ucuzagit.com’dan otobüs bileti sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

Bilecik’te Ulaşım
Şehir merkezinde konumlanan Bilecik Otogarı’ndan şehir içi Bilecik otobüs seferleri düzenlenmediği için yürüyerek merkeze varabilir, farklı ilçelere ulaşmak için ise dolmuşlardan ve minibüslerden faydalanabilirsiniz. Eğer Bilecik’e seyahat gerçekleştirdiğiniz otobüs firmasının ücretsiz servis hizmeti varsa, bu sayede de şehrin ilçelerine kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz taksileri de ulaşım için kullanabilir ya da araç kiralama hizmetini değerlendirebilirsiniz.

Bilecik Gezilecek Yerler
Osmanlı Devleti’nin temellerini attığı şehir olarak kayıtlara geçen Bilecik’te, Osmanlı başta olmak üzere pek çok medeniyetin izlerine rastlamak mümkün. Etnografik ve arkeolojik eserlerin sergilendiği Bilecik Müzesi ve Söğüt Ertuğrul Gazi Müzesi, Bilecik gezilecek yerler listesinin başında konumlanıyor. Bir 17. yüzyıl eseri olan Köprülü Mehmet Paşa Kervansarayı, Orhan Gazi tarafından yaptırılan Şeyh Edebali Türbesi, türbenin 50 metre uzağında yer alan Orhan Gazi Camii, şehitleri anmak üzere yaptırılan İnönü Şehitliği ve İnönü Savaşları’nda savaşan komutanların ismine yer veren Metristepe Zafer Anıtı ise şehrin tarihçesi hakkında detaylı bilgiler sunan yerler arasında bulunuyor. Arkeolojik sit  alanı olarak bilinen Merdivenli Kaya ve yemyeşil bir atmosfere ev sahipliği yapan Kömürsu Yaylası da, Bilecik’e gelmişken görmeniz gereken noktalardan birkaçı. Ziyaretçilerine hem tarihi bir keşif deneyimi yaşatan hem de güzel bir doğa sunan Bilecik’e yakın zamanda seyahat etmeyi planlıyorsanız, ucuzagit.com’daki Bilecik otobüs biletleri arasından dilediğinizi alabilir, seyahat yerinizi belirleyebilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Bilecik Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık