Online Otobüs Bileti Almanın 7 Avantajı
Seyahat Fikirleri

Yılbaşı Gidilecek Yerler Nereler, Yılbaşında Nereye Gidilir?

Yılbaşı planları yapılırken hep çok kararsız kalınmıştır: Yılbaşı Gidilecek Yerler Nereler, Yılbaşında Nereye Gidilir? Yılbaşında sınırsız eğlencenin olduğu bir plan mı tercih etmeliyim ? yoksa sessiz sakin huzurlu bir plan mı yapmalıyım hangisi?

Yılbaşı Gidilecek Yerler Nereler, Yılbaşında Nereye Gidilir?

Yılbaşı Gidilecek Yerler Nereler, Yılbaşında Nereye Gidilir?

Yılbaşı Ev Partileri

Yılbaşında sevdiğiniz insanlarla bir arada olmak gibisi yok, bir araya gelme şansını ev partilerinde yakalayabilirsiniz. Leziz yemekler, hediyeler ve oyunların ön planla çıktığı ev partilerinde sevdiklerinizle doyasıya sohbet edebilir, yeni yıla keyifli bir şekilde girebilirsiniz. Özellikle kavrulmuş hindi eşliğinde aile yemeklerinin düzenlendiği ev buluşmaları güzel sohbetlerin destekleyicisidir. Türkiye’nin neresinde olursa olsun, sevdiklerinizi yeni yıla girerken ihmal etmeyin. Bunun için en ucuz otobüs bileti fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İstanbul Haliç, Altın Boynuz

Haliç

İstanbul’daki havai fişek gösterisini daha iyi görmek isterseniz, Haliç‘in restoran ve otellerini tercih edebilirsiniz, oteller ve mekanlar kıyıya yakınlığı sayesinde gece boyunca büyüleyici bir manzara sunmaktadır.

Bursa Uludağ

Bursa Uludağ

Yılbaşının akıllarda oluşturduğu çağrışım kar ise gidilebilecek en güzel rotalardan biri tabi ki Uludağdır. Yaşadığınız kente yılbaşında kar yağmayabilir. Ama siz karın romantik etkisini yılbaşına girerken hissetmek isterseniz Uludağ’a gitmelisiniz. Teleferiğe binmek, kayak yapmak, size oldukça iyi gelecektir. Uludağ ile ilgili detaylı bilgi için Uludağ gezi rehberi yazımızı okumak için tıklayınız.

Kartalkaya

Kartalkaya Yılbaşı

Karın tadını çıkarabileceğiniz bir diğer yer ise Bolu. Oldukça huzurlu ve romantik bir yılbaşı geçirmek için Kartalkaya’yı tercih edebilirsiniz. Kartalkaya da kayak yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz ayrıca pek çok otel yılbaşı için program oluşturmaktadır. Öne çıkan Kartalkaya otelleri aşağıdaki gibidir;  Kartalkaya hakkında detaylı bilgi için Kartalkaya Otelleri ve Gezilecek yerleri yazımızı okumak için tıklayınız.

  • Golden Key Kartalkaya
  • Kaya Plazzo Ski & Mountain Resort
  • Dorukkaya Hotel

Kuzey Kıbrıs

Kuzey Kıbrıs Yılbaşı

Yeni bir yıla girmek hemen hemen herkesde heyecan uyandırıyor.

Değişik etkinlikler yılbaşının gelişini kutlamak için insanları motive eder. Yılbaşı etkinlikleri ile sürekli gündeme gelen Kıbrıs Yılbaşı planınız için oldukça güzel bir seçim olabilir. Çünkü Kıbrıs’a hem pasaport vize derdi olmadan, hem de uçak bileti alıp doğrudan kısa bir yolculuk ile ulaşabiliyorsunuz.

Kıbrıstaki otellerin oldukça büyük kısmı yılbaşı gecesi için özel yemek ve eğlence programları düzenlemiş durumdadır. Gitmeden önce yılbaşı gecesi için mutlaka rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Palandöken

Yılbaşı Palandöken

Pek çok otel Enfes Palandöken yemekleri ile başlayan Palandöken yılbaşı programları düzenliyor. lapa lapa yağan karların altında danslarla ve yarışmalar eşliğinde yeni yılı karşılayabilirsiniz. Öne çıkan otelleri aşağıdaki gibidir. Palandöken hakkında detaylı bilgi için Palandöken Gezilecek En Güzel Yerler yazımızı okumak için tıklayınız.

  • Grand Kartal Hotel
  • Polat Erzurum Resort
  • Xanadu Snow White Palandöken
  • Sway Hotels  Palandöken

Kapadokya

Yılbaşı Kapadokya

Doğa harikası peri bacaları, mağara otelleri,  vadileri, enfes şarapları, bohem havası ile hayranlık uyandıracak bir yer. Kapadokya’nın bir de kar ile buluşması oldukça güzel ambiyans yaratacaktır dolayısıyla yılbaşını geçirmek için Kapadokya otellerinden birini tercih edebilirsiniz. Pek çok mağara otelinin içinde bakır küvet, jakuzi, havuz, şömine bulunmaktadır. Kapadokya mağara otellerinden birinde şöminenin karşısında şarabınızı yudumlarken huzur içinde yeni yıla merhaba diyebilirsiniz. Kapadokya hakkında detaylı bilgi edinmek için Kapadokya hakkındaki diğer yazılarımızı  okumanızı öneririz;

Kapadokya Nasıl Gidilir?

Kapadokya; Konaklayabileceğiniz En Güzel Oteller

Kapadokya Şarap Tadımı

Kapadokya’da Yapılacak En Güzel 10 Aktivite

Kapadokya’da Yapılacak En Güzel 10 Şey

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Banner