Borçka Otobüs Bileti

Borçka Seferi Yapan Firmalar
Borçka Hakkında

En Ucuz Borçka Otobüs Bileti

Borçka otobüs bileti satan firmalar, Borçka otobüs bilet fiyatları, Borçka otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz

Borçka, Artvin

Borçka, Gürcistan ile sınırımızın bir kısmını oluşturan bir Artvin ilçesidir. Komşu ilçeleri Hopa, Şavşat ve Murgul’dur. Bu bölgedeki diğer ilçelere göre Borçka’nın rakımı daha düşüktür. Merkezinden Çoruh nehrinin geçtiği ilçenin nüfusu yaklaşık olarak 27.000’dir ve bu nüfusun çoğu köy nüfusunu oluşturur.

 

Borçka ilçesinin iklimi ılıman ve yağışlıdır. Bu iklime sahip olması onun ormanlarının dünyadaki değerli diğer yağmur ormanları ile kıyaslanabilecek noktada olmasını sağlamaktadır. Fakat bölgede aynı zamanda çay üretiminin de yapılıyor olması bu ormanlar için bir tehdit oluşturmaktadır zira ormanlar kontrolsüzce kesilebilmektedir.

 

Borçka ilçesine ulaşım karayoluyla kolaylıkla yapılabilmektedir. Borçka otobüs bileti satın alarak hem hızlı hem de konforlu bir ulaşım mümkündür. Bu ilçeye gelip Karadeniz Bölgesi’nin doğasının keşfine çıkabilirsiniz.

 

 

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık