Lütfen bekleyiniz..

Bozkurt Otobüs Bileti

Bozkurt Seferi Yapan Firmalar
Bozkurt Hakkında

Bozkurt otobüs bileti satan firmalar, Bozkurt otobüs bilet fiyatları, Bozkurt otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Bozkurt Tarih
Eski adı Pazaryeri olan ve Kastamonu’nun sahil ilçesi konumunda olan Bozkurt, doğal güzellikleri ile öne çıkan bir ilçe. En önemli turistik yerleri, ilçede bulunan, geleneksel el sanatlarının örneklerinin verildiği, tipik Karadeniz evlerini görebileceğiniz, başta balık çeşitleri olmak üzere pek çok yemek çeşitlerinden tadabileceğiniz sahil köyleri oluşturmaktadır. Siz de deniz kenarında bulunan bu köyleri görmek isterseniz Bozkurt otobüs bileti almanız yeterli.

Bozkurt’da Gezilecek Yerler
Beldeğirmen Köyü: ilçe merkezine olan yakınlığıyla dikkat çeken köylerden biri de Beldeğirmen Köyü. Köy, adını şu an faaliyette olmayan hatta sadece temelleri görülen köyün girişinde bulunan büyük çınarın yanındaki değirmenden almıştır. Bu büyük çınar yaklaşık olarak 600 yaşında olup, gidildiğinde görülmeden dönülmemesi gereken bir ağaç. Koruma altında bulunan bu ağacın yanındaki tesislerde konaklama imkanına da sahipsiniz.
Yakaören Köyü: Plajı da bulunan bu köy, denize girmek isteyenlerin uğrak yeri olması nedeniyle canlılık kazanmış bir köydür. Bu köye giderken sahil yolunda bulunan kaleyi de ziyaret etmeyi unutmayın.


En Çok Tercih Edilen Bozkurt Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık