Lütfen bekleyiniz..

Burdur Otobüs Bileti

Burdur Seferi Yapan Firmalar
Burdur Hakkında

Akdeniz Bölgesi’nde konumlanan Burdur, Göller Yöresi içerisinde yer almasıyla göl turizminin merkezi olma özelliği taşıyor. Tarihi bir değere de sahip olan kent, ev sahipliği yaptığı antik şehirleri, arkeolojik kalıntıları; Anadolu beyliklerinden, Selçuklulardan ve Osmanlı Devleti’nden kalan miras niteliğindeki yapıları nedeniyle ziyaretçiler tarafından büyük bir ilgi görüyor. Burdur’da dolu dizgin bir keşif gezisi yapmak için gün sayıyorsanız, ucuzagit.com ile Burdur otobüs bileti alabilirsiniz.

Ucuz Burdur Otobüs Bileti
Afyon, Antalya, Denizli, Isparta ve Muğla şehirlerine komşu olan Burdur iline en ucuz otobüs bileti seçenekleri ucuzagit.com’da yer alıyor. İzmir, Eskişehir, Ankara, Konya, Bursa ve İstanbul gibi büyük şehirlerden çokça sefer düzenlenen Burdur’a uygun otobüs bileti bulabilmek için, hareket noktanızı ve seyahat tarihlerinizi ucuzagit.com’a girebilir, bütçenize uygun seçimi gerçekleştirebilirsiniz.

Burdur Otobüs Bileti Fiyatları
Metro, İstanbul Seyahat, Ulusoy ve Nilüfer Turizm gibi otobüs seyahati için en çok tercih edilen otobüs firmaları ile ulaşabileceğiniz Burdur otobüs bileti fiyatları bakımından değişkenlik gösteriyor. Otobüs firmalarının fiyat politikaları farklı olsa da, ucuzagit.com her zaman en uygun otobüs biletlerini listeleyerek bütçenize uygun bir seçim yapmanızı kolaylaştırıyor.

Burdur’da Ulaşım
Aydınlıkevler Mahallesi’nde yer alan Burdur Otogarı’ndan şehir içi ulaşım otobüsler, minibüsler ve taksiler ile sağlanıyor. Burdur Kenkart alarak indirimli kullanabileceğiniz toplu taşımalar sayesinde şehir merkezine ve diğer güzergahlara varabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Burdur otobüs firmaları tarafından sağlanan ücretsiz servisleri kullanarak da ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Burdur Gezilecek Yerler
Birçok medeniyetin beşiği olmuş Burdur ili, Likyalılar tarafından inşa edilerek günümüze kadar ulaşan Kibyra Antik Kenti’nin yanı sıra; Antik Yunan’lardan kalma Kremna Antik Kenti ve Sagalassos Antik Kenti ile ziyaretçilerine geçmişte yolculuk yaptırıyor. Arkeologlar tarafından bu şehirlerden çıkarılan kalıntılar ve çeşitli tarihi eserler ise Burdur Müzesi’nde hayat buluyor. Diğer yandan Anadolu Selçukluları döneminden kalma Susuz Kervansaray ve İncirhan gibi Burdur gezilecek yerler arasında önemli bir paya sahip olan yapılar ise turistler tarafından hayli ilgi görüyor. Daha ileri tarihe, Osmanlı devrine gidildiğinde, o dönemde yapılmış olan Bakibey Konağı ve Taş Oda ise görkemli mimarileri ile ziyaretçilere görsel bir şölen yaşatıyor. Şehrin doğasının tadını çıkarmak isteyenler, soluğu Burdur ve Salda göllerinde alıyor. İnsuyu Mağarası da geçmiş yaşamın izlerini sorgulayanlara gizem dolu bir keşif deneyimi sunuyor. Siz de bu güzel şehrin tarihi ve doğal zenginlikleri sayesinde keyifli bir tatil yaşamak istiyorsanız, hemen bir Burdur otobüs bileti alın, ucuzagit.com’un uygun fiyatlı online otobüs biletleri sayesinde ekonomik yolculuğun tadını çıkarın. 

En Çok Tercih Edilen Burdur Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık