Lütfen bekleyiniz..
Buzlu Turizm Hakkında

Buzlu Turizm, kurulmuş olduğu bölgenin imkanlarından ve hizmet sektöründeki açığından yararlanarak kısa zaman içerisinde kurulup, yüksek başarı sağlayan yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Bununla birlikte küçük bir firma olarak kurulan kuruluş günümüzde tamamen kendi öz sermayesi ile oluşturduğu 40 otobüslük filosu ile hizmet sunmaktadır. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana müşterilerinin güven anlayışına yatırım yapan firma, zaman içerisinde beklenenin üstünde başarı göstererek bugün ulusal çapta hizmet sağlayan bir firma haline gelmiştir. 


Günümüzde Buzlu Turizm firmasının bugün filosundaki araç sayısı giderek artmak ile birlikte bine yakın satış noktası ile yolcularına hizmet sağlamaktadır. Üç yüzden fazla personeli bulunan firma, “Gelecek, taşıyoruz” sloganını kullanmaktadır. Bu slogan firmanın temel prensipleri ve çalışma ahlakı ile birleşik şekilde görülmektedir. Seyahat sektöründe gerçekleştirdiği yatırımlarını, çağın gerekliliklerini sağlayan otobüs filosu ve daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş personel üzerine konumlandırmaktadır.
Özellikle hizmet sektöründe güler yüzlü hizmet anlayışının güven ve müşteri memnuniyeti açısından öneminin farkında olan kuruluş, bu alanda eksiksiz çalışmalar yürütmek için başta kendi yapılanması içerisinde olmak üzere eğitim alanında gelişim göstermeye özen göstermektedir. Buzlu Turizm firması kurulduğu günden bu yana yolcularının kendisine duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına sağlam adımlarla çalışmalar yürüterek çalışma yaşamına devam etmektedir. 


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık