Lütfen bekleyiniz..

Çameli Otobüs Bileti

Çameli Seferi Yapan Firmalar
Çameli Hakkında

Çameli otobüs bileti satan firmalar Çameli otobüs bilet fiyatları Çameli otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz

Çameli Genel
Çameli, Denizli il merkezine 112 km. uzaklıkta bulunan ve ilin en güneyinde yer alan ilçedir. Cevizi ile meşhur olan Çameli, alabalığı, fasulyesi, elması ve fındığı ile de bilinmektedir. Ege bölgesinde yer almasına rağmen, Akdeniz dağ iklimi özellikleri görülmektedir. Bitki örtüsü ise orman ağırlıklıdır. İlçenin %75’lik kısmı ormanlar ile kaplıdır. Bölge hayvancılık alanında da hızlı bir gelişme göstermektedir. İlçedeki hayvancılık faaliyetleri ülke ekonomisine de önemli katkılar yapmaktadır. Ayrıca Çameli’nde yamaç paraşütü etkinlikleri de gerçekleştirilmektedir. 

Çameli’nde Gezilecek Yerler
Çameli Kanyonu: Gavurdağı da denilen kanyon, doğal güzelliği ve temiz akarsuyu ile ziyaretçileri büyüleyen bir güzelliğe sahip. Kanyon boyunca, derinleşen su göletleri, şelaleler ve kayalıklar görüntüsüyle büyük beğeni toplamaktadır. Bunun yanında 40 metre uzunluğundaki çınar ağaçları doğa ile iç içe zaman geçirmenizi sağlıyor.
Çameli İmamlar Gediği: Hem Çameli ilçesinden hem de çevre ilçelerden birçok kişinin ziyaret ettiği alan piknik yapmak için uygun bir yerdir. Hafta sonları ailelerin yarattığı kalabalığa siz de katılabilirsiniz. Çameli otobüs bileti alarak bu yerleri görebilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Çameli Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık