Lütfen bekleyiniz..

Çankırı Otobüs Bileti

Çankırı Seferi Yapan Firmalar
Çankırı Hakkında

Köklü bir tarihin hüküm sürdüğü şehirlerden biri olan Çankırı, İç Anadolu Bölgesi’nin doğası ile dikkat çeken kenti olarak gösteriliyor. Yaylalardan parklara, türbelerden müzelere kadar geniş bir kültürel ve tabii güzellik sunan şehir, yerli turistlerin olduğu kadar yabancı turistlerin de ilgisini çekiyor. Yakın zamanda Çankırı’ya yolunuz düşecekse, ucuzagit.com ayrıcalığı ile Çankırı otobüs bileti alabilir ve yolculuğunuzu önceden ayarlayabilirsiniz.

Ucuz Çankırı Otobüs Bileti
Kırıkkale, Çorum, Kastamonu, Ankara, Bolu ve Karabük şehirlerine komşu olan Çankırı’ya bu illerden en ucuz otobüs bileti seçenekleri ile varmanız mümkün. Ankara ve Kastamonu’dan Çankırı şehrine düzenlenen otobüs seferleri için, en uygun otobüs biletleri ucuzagit.com’da listeleniyor. Bulunduğunuz şehir ve seyahat tarihi gibi bilgilerinizi ucuzagit.com’a girerek, en güncel bilet opsiyonlarını görebilir ve değerlendirme yapabilirsiniz.

Çankırı Otobüs Bileti Fiyatları
Metro tarafından düzenlenen Çankırı otobüs seferleri sayesinde, şehre dilediğiniz tarihlerde, kolayca ve uygun fiyatlara varabilirsiniz. ucuzagit.com üzerinden sergilenen Çankırı otobüs bileti fiyatları ve otobüs seferleri, kendiniz için en iyi seçimi yapmanızı kolaylaştırıyor.

Çankırı’da Ulaşım
Çankırı Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşım otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçları ile sağlanıyor. Akıllı Kart alarak kullanabileceğiniz toplu taşımalar, şehrin tüm ilçelerine ulaşım gerçekleştiriyor. Bazı Çankırı otobüs firmaları tarafından verilen ücretsiz servis hizmeti de, şehir içi ulaşımı oldukça kolaylaştırıyor. Dilerseniz taksileri de gideceğiniz güzergahlara hızlıca varmak için kullanabilirsiniz.

Çankırı Gezilecek Yerler
Soluk kesen bir doğaya ev sahipliği yapan Çankırı’da, muhteşem bir panoramik manzaraya sahne olan Ilgaz Dağı Milli Parkı, Çankırı gezilecek yerler listesinin önemli mekanları arasına girmeyi başarıyor. Şehrin adeta hazinesi olarak kabul edilen ve içlerinde “Dokuzkardeşler Çamı”nın da bulunduğu Tabiat Anıtları ise görmeden dönmemeniz gereken bir alan olmasıyla öne çıkıyor. Selçuklulardan kalma Taş Mescit, Neolitik Çağ’dan Osmanlı dönemine kadarki tüm medeniyetlere ait eserlerin sergilendiği Çankırı Müzesi ve Mimar Sinan döneminin önemli yapıtlarından Ulu Sultan Süleyman Camii ise kentin tarihi dokusunu yansıtıyor. Son olarak şehrin simgesi haline gelen ve içerisinden kaya tuzları çıkarılan Tuz Mağarası’ da, Çankırı gezinizde zaman ayırmanız gereken önemli duraklar arasına girmeyi başarıyor. İlginç doğa oluşumlarından milli parklara, önemli müzelerden tarihi yapılara kadar geniş bir gezi planı sunan Çankırı’yı, ucuzagit.com üzerinden online otobüs bileti alarak ziyaret edebillirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Çankırı Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık