Lütfen bekleyiniz..

Çeltikçi Otobüs Bileti

Çeltikçi Seferi Yapan Firmalar
Çeltikçi Hakkında

En Ucuz Çeltikçi  Otobüs Bileti

Çeltikçi  otobüs bileti satan firmalar Çeltikçi  otobüs bilet fiyatları Çeltikçi  otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz


İlçenin tarihi araştırıldığında günümüzdeki yerleşim yerinin 1700 lü yıllara dayandığı rivayet edilir. Burdur’un en az nüfuslu ilçelerinden biridir. İlçenin kuruluş yeri hakkında başka bir bilgi ise; günümüze  oranla daha fazla su kıtlığı yaşandığı dönemde ön plana çıktığıdır. 

İlçe nüfusunun çok az olması sebebi ile bir dönem vekâleten yönetilmiştir. İlçe merkezinin Cami ve Konak olmak üzere iki adet mahallesi vardır. İlçeye son dönemlerde sağlık ve eğitim konusunda yatırımlar yapılmaya başlanmıştır. İlçe ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır. İlçe de Tarım Kredi Kooperatifi bulunur. Bununla birlikte sağlık ocağı da mevcuttur. İlçede okuryazar oranı yüksektir. İlçenin Burdur’a yakın olması idari ve ilçe ekonomik durumunu artıya çevirmiştir. Satın aldığınız Çeltikçi otobüs bileti ile ilçeye ulaşabilirsiniz. 

 

En Çok Tercih Edilen Çeltikçi Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık