Lütfen bekleyiniz..

Ceyhan Otobüs Bileti

Ceyhan Seferi Yapan Firmalar
Ceyhan Hakkında

Adana’nın en insan yoğun ilçesi olmasıyla öne çıkan Ceyhan, Avrupa ve Asya’yı birbirine bağlayan noktada konumlanıyor. İlçenin tarihi güzelliklere ev sahipliği yapması ve temiz doğası da, Ceyhan’ı ziyaret edilesi bir yer kılıyor.

Ceyhan Tarihi
Adana şehir merkezine 47 kilometre mesafede bulunan Ceyhan ilçesi, 9 bin yıllık bir tarihi bünyesinde bulunduruyor. Asurlulardan Mısırlılara, Romalılardan Bizanslılara kadar tarih boyunca medeniyetlerin hüküm sürdüğü bir destinasyon olan ilçe, Ceyhan Nehri’nin hemen yanında yer alıyor.

Günümüzde bir etnografya müzesi olarak kullanılan Kurtkulağı Kervansarayı, Halep Kervanyolu üzerinden geçen konumuyla, Ceyhan gezilecek yerler arasında önemli bir noktada bulunuyor. Kalenin yakınında ise dinlenip Ceyhan ilçesinin tadını çıkarabileceğiniz Kurtkulağı Mesire Yeri bulunuyor. 700 metre yüksekliğe sahip olan Yılan Kalesi ve Tumlu Köyü’nde yer alan Tumlu Kalesi ise heybetli görüntüleri ile görülmeye değer yapılar olarak nitelendiriliyor. İlçe merkezindeki Ulu Camii ve merkeze 3 km uzaklıkta bulunan bir Hitit kabartması olan Sirkeli Höyüğü de listeye eklenmesi gereken eserler arasında. Deniz yönüne doğru gittikçe, incecik kumu ve turkuaz denizi ile sizleri karşılayan İncirlik Kasabası, bir Akdeniz ilçesi olan Ceyhan’a yerli turist çeken lokasyon olma özelliği taşıyor. Online otobüs bileti alabileceğiniz Ucuza git ise dilediğiniz tarihlerde sizi Ceyhan’a ulaştırarak, bu güzelliklere şahit olmanıza zemin hazırlıyor.

En Uygun Ceyhan Otobüs Bileti
Akdeniz’de yer alan Adana’nın öne çıkan ilçelerinden Ceyhan; Yüreğir, Osmaniye, Kozan ve Hatay’a bağlı Erzin ilçeleri ile yakın konumlanıyor. İlçenin kenarından geçen Ceyhan Nehri’nin yanı sıra; Karaçay, Çeperce Deresi ve Mercin Suyu gibi akarsular Ceyhan’ın güzel doğasının birer parçasını oluşturuyor. Akdeniz ikliminden nasibini alan ve sıcak yaz aylarında birçok turist ağırlayan ilçeye ucuz otobüs bileti alarak, siz de ilçeyi keşfeden şanslı kişilerden olabilirsiniz. İlçenin meşhur kalelerini görmek, doğasıyla baş başa kalmak ve tarihi noktalarını bir bir gezmek için, ucuzagit’in en uygun otobüs bileti seçeneklerini değerlendirmeyi unutmayın.

Ceyhan Otobüs Bileti Fiyatı
Ankara, Eskişehir, Gaziantep, Yozgat, Konya, Kayseri ve Malatya gibi şehirlerden sık sık otobüs seferleri düzenlenen Ceyhan’a kara yolu ile ulaşmak, en konforlu ulaşım şekli olarak biliniyor. Ceyhan otobüs bileti fiyatları; yolculuk tarihlerine, kalkış noktasına ve sefer saatlerine göre farklılık gösterse de, uygun fiyat politikası ile dikkat çeken ucuzagit bütçenize hitap eden fiyatları önünüze listeliyor. Dilediğiniz tarihteki Ceyhan varışlı otobüs seferlerine göz atarak, Ucuza git ile keyifli bir seyahate çıkabilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Ceyhan Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık