Lütfen bekleyiniz..

Didim Otobüs Bileti

Didim Seferi Yapan Firmalar
Didim Hakkında

Didim otobüs bileti satan firmalar, Didim otobüs bilet fiyatları, Didim otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Didim Tarihi
Doğuda Muğla, kuzeyde Menderes Nehri, batıda ve güneyde Ege denizi ile çevirili olan Didim, nüfusu yaklaşık 100 bin büyük bir ilçedir. İlçenin temel geçim kaynağı turizmdir. Bunun yanında tarım ikinci sıradadır. En önemli tarım ürünleri buğday ve pamuktur. İlçe özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği bir ilçedir. İlçe çeşitli oteller ve konaklama merkezleri açısından oldukça zengindir.

Didim’de Gezilecek Yerler
Altınkum Plajı: Plaj, Didim’in en büyük plajıdır. Plaj gün içinde denize girmek isteyen ve eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin akınına uğrar. Halk plajıdır. Şezlong ve şemsiye kiralama olanaklarına da sahip bu plajı, Didim’e geldiğinizde kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederiz. Altınkum otobüs bileti olarak, bu güzel sahili görmenizi, denize girmenizi, çevresinde bulunan kafe ve restoranlarda vakit geçirmenizi mutlaka öneririz.
Apollon Tapınağı: Arkaik Dönemde yapılan bu tapınak Didim’in en önemli tarihi yapılarındandır. Son zamanlara kadar kazı çalışmaları devam eden bölgede, son olarak 2000li yılların başında Kutsal Yol’un etrafında imparatorluk döneminden kalma hamam ve bir su sarnıcı bulunmuştur.


En Çok Tercih Edilen Didim Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık