Lütfen bekleyiniz..

Düzce Otobüs Bileti

Düzce Seferi Yapan Firmalar
Düzce Hakkında

Batı Karadeniz’de yer alan Düzce, tertemiz doğası, aktivite olanakları ve tarihi durakları ile mutlaka ziyaret etmeniz gereken şehirler arasında bulunuyor. Özellikle doğa severlerin rotasında bulunan Düzce otobüs bileti alarak kolayca ulaşabileceğiniz noktalar arasında yer alıyor. ucuzagit.com’dan otobüs bileti sorgulama işlemi yaparak biletinizi alabilir ve muhteşem bir tabiatla tanışabilirsiniz.

Ucuz Düzce Otobüs Bileti
Düzce’ye Türkiye’nin birçok noktasından otobüs seferleri düzenleniyor. Ankara, Bursa ve Zonguldak gibi şehirlerden sık sık kara yolu seferleri düzenlenen Düzce’ye siz de bulunduğunuz şehirden kolayca ucuz otobüs bileti bulabilirsiniz. En uygun bileti bulmak için ucuzagit.com üzerinden kalkış-varış noktasını ve seyahat tarihlerini seçebilir, Düzce biletlerini karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz.

Düzce Otobüs Bileti Fiyatları
Seyahat başlangıç şehri ile Düzce arasındaki mesafe, Düzce’ye giden otobüs firmaları ve seyahat tarihleri otobüs bileti fiyatları üzerinde değişkenlik yaratan etkenler arasında bulunuyor. Kocaeli, Ankara, Bursa, Zonguldak ve Karabük gibi Düzce’ye yakın konumlanan yerlerin yanı sıra; İstanbul, İzmir ve Bartın gibi Düzce’ye nispeten uzak sayılan şehirlerden en uygun otobüs bileti ile şehre varmak için ucuzagit.com’da bilet karşılaştırması yapabilir ve az masrafla Düzce yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz.

Düzce’de Ulaşım
Atatürk Bulvarı’nda bulunan Düzce Otogarı’ndan şehir merkezine ve ilçelere ulaşmak için minibüsler ve belediye otobüsleri tercih ediliyor. Metro ve Ali Osman Ulusoy gibi otobüs firmalarının aktif olarak kullandığı Düzce Otogarı’na vardığınızda, çevre ilçelere burada bulunan yerel otobüsler vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Düzce otobüs firmaları tarafından sağlanan servisler aracılığıyla ya da taksi ile gitmek istediğiniz noktaya hızlıca varabilirsiniz.

Düzce Gezilecek Yerler
Romalılardan Bizanslılara, Britanyalılardan Osmanlılara kadar pek çok medeniyete tanıklık etmiş olan Düzce tarihi bir şehir olma özelliği taşıyor. Romalılardan günümüze kadar ulaşan eserlerin sergilendiği Konuralp Müzesi, 150 yıllık tarihi ile büyüleyen Hemşin Camii ve Cenevizlilerin Düzce’ye hatırası olan Ceneviz Kalesi, Düzce gezilecek yerler arasında önem taşıyan tarihi noktalar olarak biliniyor. Doğa ile baş başa kalmak isteyenlere de fırsat veren Düzce’de Aydınpınar ve Güzeldere Şelalesi, Melen Çayı ve Efteni Gölü gibi noktaları mutlaka ziyaret etmeniz gerekiyor. Osmaniye’ye uygun fiyatlarla otobüs bileti almak ve popüler noktalarını keşfetmek için ucuzagit.com’dan hemen bir otobüs bileti alabilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Düzce Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık