Lütfen bekleyiniz..

Erzincan Otobüs Bileti

Erzincan Seferi Yapan Firmalar
Erzincan Hakkında

Erzincan  otobüs bileti satan firmalar,  Erzincan  otobüs bilet fiyatları,  Erzincan  otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Erzincan 
Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan Erzincan her geçen yıl gelişmekte olan şehirlerimizdendir ve birçok ziyaretçinin uğrak yeri haline gelmiştir. Erzincan gerek tarihi gerekse Anadolu’nun medeniyetlerine tarihte ev sahipliği yapmasıyla önemli merkezlerden biri haline gelmiştir. Sitemizden Erzincan otobüs bileti alarak, güvenli bir şekilde ödemenizi tamamlayarak Erzincan’a ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Erzincan’da Ne Yenir?
Erzincan’ın yerel yemekleri oldukça zengin bir mönüye sahiptir. Bunların büyük çoğunluğunu hamur işleri oluşturur. Eşkili, kesme çorba (un çorbası) ve yaprak sarma başlıca yemek türleridir. Ayrıca su böreği ve özellikle kete ve tatlılar çokça tüketilen hamur işleridir.

Erzincan Gezilecek Yerler
Erzincan Müzesi, Abrenk Kilisesi, Mama Hatun Kervansarayı

Erzincan’a Nasıl Gidilir?
Erzincan’a ulaşım demir yolu, kara yolu ve hava yolu ile sağlanmaktadır. Türkiye’nin büyük şehirlerinden uçak seferleri ve otobüs seferleri düzenlenmektedir. Havaalanı şehir merkezi arası 7 kilometredir. Otomobil ile seyahat edecekler için Erzincan İstanbul’dan 1036 kilometre, Ankara’dan 688 kilometre, İzmir’den 1278 kilometre, Adana’dan 742 kilometre, Samsun’dan 445 kilometre uzaklıktadır.


En Çok Tercih Edilen Erzincan Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık