Lütfen bekleyiniz..

Eskişehir - İstanbul Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen İstanbul Seferleri

Hem yurt içi hem de yurt dışından Türkiye’nin en çok ziyaretçi ağırlayan şehirlerinden biri olan Eskişehir İstanbul, ülkenin kuzeybatısında konumlanıyor. Tarihi noktaları, muhteşem manzaralara sahne olması ve gezilip görülecek yerleri ile öne çıkan bu nadide kent, batılı yaşam tarzının hakim olduğu yerler arasında gösterilse de; yıllar içinde korunarak bugüne dek gelen geleneksel yönüyle de görenleri büyülüyor. Sosyal olanakları, gelişmiş üniversiteleri ve ekonominin merkezi olması ile özellikle küçük şehirlerden gelenlere kucak açan Eskişehir İstanbul otobüs seferleri ile ülkenin her noktasından kolayca ulaşım sağlanabilecek bir noktada bulunuyor.

Ucuz Eskişehir İstanbul Otobüs Bileti
İster iş ister eğitim amaçlı, isterseniz de tamamen Eskişehir İstanbul şehrini keşfetmek için yola çıkıyor olun, online otobüs bileti satın alarak keyifli bir yolculuk ile kente varmanız mümkün. Üstelik sizi tüm ihtişamı ile karşılamaya hazır bu şehre doğru yola çıkmaya son dakika karar verseniz dahi, ucuz Eskişehir İstanbul otobüs bileti opsiyonları ile karşılaşabilir ve koltuğunuzu online olarak belirleyebilirsiniz. Bulunduğunuz şehirden Eskişehir İstanbul’a gerçekleşen otobüs seferlerine göz atabilir ve size uygun saatleri seçerek kente doğru yola çıkabilirsiniz. Ankara, İzmir, Edirne ve Bursa gibi şehirlerden kente yapılan seferler, en popüler Eskişehir İstanbul otobüs seferleri arasında yer alsa da, sizi Türkiye’nin her noktasından Eskişehir İstanbul’a ulaştıracak otobüs seferlerini ucuzagit.com üzerinden tek tıkla listeleyebilirsiniz.

Eskişehir İstanbul Otobüs Bileti Fiyatları
Şehirden şehre, firmadan firmaya ve dönemsel olarak çeşitlilik gösteren Eskişehir İstanbul otobüs bileti fiyatları, her bütçeye hitap edecek şekilde belirleniyor. Yolculuk yapacağınız otobüs firmasının ek olanakları, sefer süresi ve bileti alacağınız tarih de otobüs bilet fiyatları üzerinde etkili olabiliyor. Onlarca otobüs firmasının otobüs seferlerini tek bir sayfada, karşılaştırmalı olarak listeleyerek size zaman kazandıran ucuzagit.com, planlarınıza ve bütçenize en uygun otobüs bileti seçeneğini bulmanıza öncü oluyor. Kalkış noktasına bulunduğunuz şehri, varış noktasına Eskişehir İstanbul’u ve tarih kısmına gidiş tarihinizi girerek, siz de ucuzagit.com üzerinden hızlı bir şekilde otobüs seferlerini kıyaslayabilir ve yolculuğa güvenle başlayabilirsiniz.

Eskişehir İstanbul’da Ulaşım
Kalabalık ve insan yoğun bir şehir olan Eskişehir İstanbul’da şehir içi sayısız ulaşım olanağı bulunuyor. Kente ayak bastığınız an, bulunduğunuz noktadan şehir merkezine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüs ile birkaç saat içinde varabileceğiniz Eskişehir İstanbul’da, Harem ve Esenler olmak üzere iki büyük otogar bulunuyor.

Üsküdar’da Selimiye Mahallesi’nde konumlanan Harem Otogarı, Anadolu Yakası’na varacak olan yolculara ev sahipliği yapıyor. Harem’den dilerseniz Üsküdar otobüslerine binerek Taksim ve Kadıköy gibi şehrin kalbinin attığı noktalara ulaşabilirsiniz. Eğer biraz deniz havası solumak niyetindeyseniz, otogardan kalkan ücretsiz servisler aracılığıyla Üsküdar İskelesi’ne varabilir ve oradan Kabataş, Eminönü ya da Kadıköy yönlerine giden vapurlara binebilirsiniz.

Varış noktanız, Bayrampaşa semtindeki Esenler Otogarı ise çevrede yer alan taksi, metrobüs, metro, otobüs ya da vapur gibi ulaşım araçlarından faydalanarak şehir merkezlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz otobüs firmanızın sağladığı ücretsiz servisleri kullanarak da Taksim, Avcılar, Bakırköy ve Beylikdüzü gibi Avrupa Yakası’nın popüler duraklarına varabilirsiniz.

Eskişehir İstanbul Gezilecek Yerler
Asya ve Avrupa’nın büyülü buluşma yeri, Eskişehir İstanbul otobüs bileti alıp da gitmeden önce mutlaka bilmeniz gereken zengin bir tarihi mirası ve gezilip görülecek sayısız destinasyonu kucaklıyor. Yunanlardan Romalılara, Venediklilerden Osmanlı Devleti’ne kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan kent, adeta yaşayan bir tarihi simgeliyor. Süleymaniye Camii, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Ahrida Sinagogu, Rumeli Hisarı, Arkeoloji Müzesi, Kız Kulesi ve Galata Kulesi gibi geçmişin izlerini bugüne taşıyan mimariler ile donatılan Eskişehir İstanbul, ziyaretçilerini her adımda şaşırtmayı başarıyor.

Kültürel mirasını; Atatürk Arboretumu, Gülhane Parkı, Büyük Çamlıca Tepesi ve Emirgan Parkı gibi tabii güzellikler ile buluşturan kent, sanatsal varlığıyla da göz dolduruyor. Eskişehir İstanbul Modern, Sakıp Sabancı Müzesi, Arter, Türk ve İslam Eserleri Müzesi, Pera Müzesi, Masumiyet Müzesi ve Kariye Müzesi Eskişehir İstanbul gezilecek yerler arasında başı çeken sanatsal duraklar arasında bulunuyor. Yılın her zamanı katılabileceğiniz sanatsal aktiviteler de barındıran şehirde Bağdat Caddesi, Kadıköy, İstiklal Caddesi ve Nişantaşı gibi popüler semtler, alışveriş yapıp kentin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz noktalar arasında.

Karış karış keşfederken zaman kavramını sorgulayacağınız bu şehre yolculuğa çıkmak için, ucuzagit.com üzerinden ucuz otobüs bileti seçeneklerini sorgulatabilir ve otobüs bileti alarak kendinizi Eskişehir İstanbul’un şefkatli kollarına bırakabilirsiniz.Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık