Eyüp Otobüs Bileti

Eyüp Seferi Yapan Firmalar
Eyüp Hakkında

En Ucuz Eyüp  Otobüs Bileti

Eyüp otobüs bileti satan firmalar, Eyüp Demirözü otobüs bilet fiyatları,  Eyüp    otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Eyüp’e nasıl gidilir?

İstanbul’un en güzel yerlerinden biri olan Eyüp’e otobüs, metrobüs, deniz yolu gibi pek çok alternatifle ulaşım sağlayabilirsiniz.


İstanbul’un Eyüp ilçesi Avrupa yakasında yer alır. İlçenin 7 köyü ve 21 mahallesi vardır, 2013 yılı nüfus sayımına göre ilçede yaşayan kişi sayısı 361000 civarıdır. İlçeye ismi Ebu Eyyyub el-Ensari’den gelmektedir. İlçede Eyüp Sultan Camii başta olmak üzere pek çok tarihi cami , çeşme, türbe gibi Osmanlı yadigârı eser vardır. Satın aldığınız Eyüp otobüs bileti ile Karyağdı Ali Baba Tekkesi, Eyüp Sultan Camii gibi manevi mekânları gezerken muhteşem İstanbul manzarası ile çok güzel bir gezi yapmış olacaksınız. Gezdiğiniz yerlerin manevi atmosferi ve İstanbul manzarası birleşince adeta Osmanlı’dan kalma bir gün yaşama hissini tadacaksınız. Bu güzellikleri tadabilmek için Eyüp ilçesini ziyaret etmekte geç kalmayın. 

 

En Çok Tercih Edilen Eyüp Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık